P030127
Λάμπα Fixo Duo Led 14 (E63 L14)
Lampe à fixer sur un casque, la Fixo Duo Led 14 est une frontale à double foyer, halogène avec 14 leds, 3 modes d'éclairage constants (67 lumens)
• Προβολέας για σπηλαιολογία
• Αδιάβροχο φως που ταιριάζει στα περισσότερα κράνη
• Παρέχεται με μια πλάκα προσαρμογέα και ένα πρότυπο διάτρησης για κράνη Ecrin και Vertex Petzl
• Ρυθμιζόμενη διπλή εστίαση με δύο πηγές φωτός (λάμπα αλογόνου + εστίαση 14 led)
• Τρεις λειτουργίες φωτισμού
• Σύστημα ελέγχου φωτός
• Λειτουργία φωτός επιβίωσης όταν τελειώνουν οι μπαταρίες
• Έξοδος 67 lumen
• Απόσταση φωτισμού: έως 100μ
• Μεγάλη διάρκεια μπαταρίας: έως 183 ώρες

-2 Αντικείμενο αντικείμενα
Μη διαθέσιμο
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 180 g |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE |
| τύπος δοκού | ευρεία ή εστιασμένη |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 67 lumens |
| μέγιστη απόσταση | 100 m |
| Μέγιστη αυτονομία | 183 ώρες |
| Στεγανοποίηση | IP X8 (αδιάβροχο έως -1 m) |
| Φαγητό | 4 μπαταρίες AA/LR6 ή ACCU DUO (δεν περιλαμβάνονται) |
| Συμβατότητα μπαταρίας | 4 μπαταρίες AA/LR6 |
| Αναφορά κατασκευαστή | E63 L14 |
Η λάμπα Fixo Duo Led 14 είναι μια λάμπα που προορίζεται για σπηλαιολογία. Αδιάβροχο, προσαρμόζεται στα περισσότερα κράνη.
Μια πλάκα προσαρμογέα και ένα πρότυπο διάτρησης παρέχονται για ιδανική προσάρτηση στα κράνη Ecrin και Vertex Petzl.
Εξοπλισμένη με διπλή ρυθμιζόμενη εστίαση, η λάμπα διαθέτει δύο πηγές φωτός. Ένας λαμπτήρας αλογόνου παρέχει φωτισμό σε μεγάλες αποστάσεις με εστιασμένη δέσμη και μια εστίαση 14 LED παρέχει φωτισμό εγγύτητας με σημαντική αυτονομία.
Το τζάκι LED λειτουργεί με τρεις λειτουργίες φωτισμού και ενσωματώνει σύστημα ρύθμισης για να εγγυάται σταθερό φως ανεξάρτητα από την κατάσταση φόρτισης των μπαταριών. Το φως μεταβαίνει αμέσως στη λειτουργία επιβίωσης όταν η στάθμη της μπαταρίας πέσει.
• Λάμπα παντός εδάφους
- Στιβαρή κατασκευή
- Αδιάβροχο έως -1 μέτρο
• Δύο ισχυρές πηγές φωτός για να διαλέξετε ανάλογα με τις συνθήκες του πεδίου
- Εστίαση αλογόνου για εστιασμένο φωτισμό μεγάλης εμβέλειας με ρυθμιζόμενο ζουμ
- Εστίαση 14 LED για φωτισμό ευρείας εγγύτητας, με 3 λειτουργίες φωτισμού (μέγιστο, βέλτιστο και οικονομικό)
- Διακόπτης που κλειδώνει για αποφυγή τυχαίας εκκίνησης
• Éclairage de proximité constant (grande autonomie)
- Εστίαση 14 LED που παρέχει σταθερό επίπεδο φωτισμού μέχρι να αδειάσουν σχεδόν οι μπαταρίες
- Μεταβαίνει αυτόματα στη λειτουργία επιβίωσης όταν οι μπαταρίες είναι σχεδόν άδειες
• Lampe simple d'utilisation
- Ενιαίος διακόπτης
- Ρυθμιζόμενη οπτική μονάδα
• Απλή ρύθμιση
- Πλάκα προσαρμογέα στο κράνος που παρέχεται
- Παρέχεται πρότυπο διάτρησης για κράνη Ecrin και Vertex Petzl
• Διαθέτει θέση για εφεδρική λάμπα αλογόνου στην οπτική μονάδα της λάμπας
• Απόδοση φωτισμού: