P030127
Làmpada Fixo Duo Led 14 (E63 L14)
Lampe à fixer sur un casque, la Fixo Duo Led 14 est une frontale à double foyer, halogène avec 14 leds, 3 modes d'éclairage constants (67 lumens)
• Làmpada frontal per espeleologia
• Llum impermeable que s'adapta a la majoria de cascs
• Es subministra amb una placa adaptadora i una plantilla de perforació per als cascos Ecrin i Vertex Petzl
• Doble enfocament ajustable amb dues fonts de llum (bombeta halògena + focus de 14 leds)
• Tres modes d'il·luminació
• Sistema de control de la llum
• Mode de llum de supervivència quan s'esgoten les piles
• Sortida de 67 lumens
• Distància d'il·luminació: fins a 100 m
• Llarga durada de la bateria: fins a 183 hores

-2 Article Elements
Aquest producte ja no està en estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 180 g |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE |
| tipus de feix | ampli o enfocat |
| Quantitat màxima de llum | 67 lúmens |
| distància màxima | 100 m |
| Màxima autonomia | 183 hores |
| Impermeabilització | IP X8 (impermeable fins a -1 m) |
| Menjar | 4 piles AA/LR6 o ACCU DUO (no incloses) |
| Compatibilitat de bateria | 4 piles AA/LR6 |
| Referència del fabricant | E63 L14 |
La làmpada Fixo Duo Led 14 és una làmpada destinada a l'espeleologia. Impermeable, s'adhereix a la majoria de cascs.
Es proporcionen una placa adaptadora i una plantilla de perforació per a una fixació ideal als cascos Ecrin i Vertex Petzl.
Equipada amb un doble focus regulable, la làmpada té dues fonts de llum. Una bombeta halògena proporciona il·luminació a llargues distàncies amb un feix enfocat i un focus de 14 LED proporciona una il·luminació de proximitat amb una autonomia important.
La xemeneia LED funciona amb tres modes d'il·luminació i incorpora un sistema de regulació per garantir una il·luminació constant independentment de l'estat de càrrega de les bateries. La llum canvia instantàniament al mode de supervivència quan el nivell de la bateria es fa baix.
• Làmpada tot terreny
- Construcció robusta
- Impermeable fins a -1 metre
• Dues potents fonts de llum per triar en funció de les condicions del camp
- Enfocament halògen per a il·luminació enfocada a llarg abast amb zoom ajustable
- Focalització de 14 LED per a una il·luminació de proximitat àmplia, amb 3 modes d'il·luminació (màxim, òptim i econòmic)
- Interruptor amb bloqueig per evitar l'arrencada accidental
• Éclairage de proximité constant (grande autonomie)
- 14 focus LED que proporciona un nivell d'il·luminació constant fins que les piles estan gairebé buides
- Canvia automàticament al mode de supervivència quan les piles estan gairebé buides
• Lampe simple d'utilisation
- Interruptor únic
- Bloc òptic ajustable
• Instal·lació senzilla
- Placa adaptadora al casc inclòs
- Plantilla de perforació per als cascos Ecrin i Vertex Petzl
• Té una ubicació per a una bombeta halògena de recanvi a la unitat òptica de la làmpada
• Rendiment de la il·luminació: