P030127
Lampa Fixo Duo faoi stiúir 14 (E63 L14)
Lampe à fixer sur un casque, la Fixo Duo Led 14 est une frontale à double foyer, halogène avec 14 leds, 3 modes d'éclairage constants (67 lumens)
• Ceannlampa le haghaidh uaimheanna
• Solas uiscedhíonach a luíonn an chuid is mó de na clogaid
• Ar fáil le pláta oiriúntóra agus teimpléad druileála le haghaidh clogaid Ecrin agus Vertex Petzl
• Fócas dúbailte inchoigeartaithe le dhá fhoinse solais (bolgán halaigine + fócas faoi stiúir 14)
• Trí mhodh soilsithe
• Córas rialaithe solais
• Modh solais marthanais nuair a ritheann cadhnraí amach
• 67 aschur lumen
• Fad soilsithe: suas le 100m
• Saol ceallraí fada: suas le 183 uair an chloig

-2 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 180 g |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE |
| cineál bhíoma | leathan nó dírithe |
| Uasmhéid solais | 67 lúman |
| Fad max | 100 m |
| Féinriail uasta | 183 h |
| Uiscedhíonta | IP X8 (uiscedhíonach suas le -1 m) |
| Bia | 4 cadhnraí AA/LR6 nó ACCU DUO (gan áireamh) |
| Comhoiriúnacht ceallraí | 4 chairn AA/LR6 |
| Tagairt monaróir | E63 L14 |
Is lampa é an lampa Fixo Duo Led 14 atá beartaithe le haghaidh uaimheanna. Uiscedhíonach, ceanglaíonn sé an chuid is mó de na clogaid.
Soláthraítear pláta oiriúnaitheora agus teimpléad druileála chun ceangal idéalach a dhéanamh le clogaid Ecrin agus Vertex Petzl.
Feistithe le fócas dúbailte inchoigeartaithe, tá dhá fhoinse solais ag an lampa. Soláthraíonn bolgán halaigine soilsiú thar achair fhada le léas dírithe agus soláthraíonn fócas de 14 stiúir soilsiú gaireachta le neamhspleáchas suntasach.
Oibríonn an teallach LED le trí mhodh soilsithe agus ionchorpraíonn sé córas rialaithe chun solas leanúnach a ráthú beag beann ar staid muirir na gcadhnraí. Aistríonn an solas láithreach chuig mód marthanais nuair a éiríonn leibhéal na ceallraí íseal.
• Lampa uile-tír-raon
- Tógáil láidir
- Uiscedhíonach suas le -1 méadar
• Dhá fhoinse solais chumhachtacha le roghnú astu ag brath ar choinníollacha na páirce
- Fócas hailigine le haghaidh soilsiú dírithe fadraoin le súmáil inchoigeartaithe
- Fócas 14 stiúir le haghaidh soilsiú gaireachta leathan, le 3 mhodh soilsithe (uasmhéid, optamach agus eacnamaíoch)
- Lasc is féidir a ghlasadh chun tosú thaisme a chosc
• Éclairage de proximité constant (grande autonomie)
- 14 fócas stiúir a sholáthraíonn leibhéal leanúnach soilsithe go dtí go bhfuil na cadhnraí beagnach folamh
- Aistríonn sé go modh marthanais go huathoibríoch nuair a bhíonn na cadhnraí beagnach folamh
• Lampe simple d'utilisation
- Lasc singil
- Bloc optúil inchoigeartaithe
• Suiteáil simplí
- Pláta cuibheora ar an gclogad curtha ar fáil
- Teimpléad druileála le haghaidh clogaid Ecrin agus Vertex Petzl curtha ar fáil
• Tá suíomh aige le haghaidh bolgán halaigine spártha in aonad optúil an lampa
• Feidhmíocht soilsithe: