B010030
Alpine Carbon Trekingové palice Black Diamond
Celoročné paličky (leto/zima) určené na krátke alebo diaľkové túry.
Alpine Carbon je ľahká, manévrovateľná palica s prírodným korkovým úchopom a vysoko spoľahlivým systémom nastavenia pásu FlickLock® Pro.
• 3-dielny teleskopický obušok
• Zloženie zo 100% uhlíkových vlákien
• Duálny systém nastavenia FlickLock Pro s vysokou pevnosťou
• Rukoväť z prírodného korku s gombíkom s dvojitou hustotou
• 360-stupňový nubukový remienok na zápästie (odvádza vlhkosť a je priedušný)
• Protišmykový nástavec z EVA peny pod rukoväťou
• Hroty Flex Tech na použitie hrotov z karbidu alebo gumy
• Tenké Trekingové puky a puky do zimného prašanu
Nastaviteľná výška: 63-130 cm
Pár predal.

0 Položka položky
Tento produkt už nie je dostupný
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | 100% uhlík |
| Hmotnosť | 475 g (pár) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 63-130 cm |
| Zložená dĺžka | 63 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Rukoväť | korok s ľahkým a priľnavým nástavcom z EVA peny |
| popruh na ruku | 360 stupňový Nubuk, odvádza vlhkosť a je priedušný |
| Bod | Vymeniteľný tvrdokovový technický hrot a gumený technický hrot |
| Podložka | Trekingové tenké (na leto) a Powder (široké na zdvíhanie v snehu) |
Palice Alpine Carbon Black Diamond sú špičkové 3-dielne teleskopické palice. Sú vyrobené zo 100% karbónu, sú ľahké a robustné. Dvojitý systém FlickLock Pro (clamshell) ponúka veľkú šírku pri nastavovaní veľkosti hokejky podľa profilu terénu. Nerezový FlickLock Pro je jedným z najvýkonnejších nastavovacích systémov s optimálnou uzamykacou silou.
Tieto palice majú dva typy špičiek, karbidové a gumené, ktoré sa prispôsobia povahe trás.
Alpine Carbon je vybavený pohodlnými korkovými rukoväťami, polstrovanými a nastaviteľnými popruhmi a protišmykovými nástavcami z EVA peny, aby sa zabránilo pošmyknutiu na svahoch, a osloví turistov na dlhé túry trvajúce niekoľko dní!
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala

super
Super baton de qualité introuvable à l'heure de ma commande chez les autres boutique en ligne spécialisé. À recommander sans hésiter.