B010030
Polannaigh Alpacha Trekking Carbóin Black Diamond
Cuaillí uile-séasúir (samhradh/geimhreadh) atá beartaithe le haghaidh arduithe gearra nó fadraoin.
Is cuaille éadrom, inaistrithe é an Alpach Carbóin le greim corc nádúrtha agus an córas coigeartaithe waist FlickLock® Pro an-iontaofa.
• bata teileascópach 3-alt
• Comhdhéanamh i snáithín carbóin 100%.
• Córas coigeartaithe dé-ard-neart FlickLock Pro
• Láimhseáil corc nádúrtha le cnapán dé-dlúis
• Strap caol Nubuck 360 céim (cuimilt taise agus breathable)
• Síneadh cúr EVA neamh-duillín faoin láimhseáil
• Leideanna Flex Tech maidir le leideanna carbide nó rubair a úsáid
• Míonna agus laonna Trekking tanaí le haghaidh púdar geimhridh
Airde inchoigeartaithe: 63-130cm
Dhíol an péire.

0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% carbóin |
| Meáchan | 475g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 63-130cm |
| Fad fillte | 63 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock® Pro |
| Láimhseáil | corc le síneadh cúr EVA éadrom agus grippy |
| strap láimhe | Nubuck 360 céim, taise-wicking agus breathable |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | Trekking tanaí (don samhradh) agus Púdar (leathan le haghaidh ardaitheoir sa sneachta) |
Is cuaillí teileascópacha ard-deireadh 3-alt iad na cuaillí Alpach Carbóin Black Diamond. Comhdhéanta de 100% carbóin, tá siad éadrom agus láidir. Tugann an córas dúbailte FlickLock Pro (clamshell) domhanleithead mór maidir le méid an bhata a choigeartú de réir phróifíl an tír-raon. Tá an cruach dhosmálta FlickLock Pro ar cheann de na córais coigeartaithe is cumhachtaí le fórsa glasála is fearr.
Tá dhá chineál leideanna ag na cuaillí seo, chomhdhúile agus rubair, a oiriúnú de réir nádúr na rianta.
Feistithe le láimhseálacha corc compordach, strapaí padded agus inchoigeartaithe, agus síntí cúr EVA neamh-duillín chun sleamhnú ar na fánaí a chosc, beidh an Carbón Alpach achomharcach do hikers le haghaidh turais fhada a mhairfidh roinnt laethanta!
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil

super
Super baton de qualité introuvable à l'heure de ma commande chez les autres boutique en ligne spécialisé. À recommander sans hésiter.