G010099

TIPTOP Compact Guidetti je inovativen šotor za 2 osebi, ki je bil zasnovan tako, da ponuja maksimalno lahkotnost in kompaktnost.
Oporniki so bili izpopolnjeni, da olajšajo strukturo in so razdeljeni na 4 dele za lažje prenašanje med pohodništvom.
Montaža in demontaža sta oddaljena en klik.
• Kapaciteta 2 mest
• 2 vhoda, ki nudita prost dostop
• Projekcija omogoča zavetje opreme in prihranek prostora na nivoju posteljnine
• Dihljiva prevleka
• 2 zaslonska vrata
Izdelano v Franciji v Grenoblu.
2 leti garancije.

194 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Sposobnost | 2 mesti + napredno za shranjevanje vaše opreme |
| Prameni | 4 steklena vlakna |
| Utež | 2.76 kg |
| Velikost torbe za prenašanje | 46 cm x Ø 20 cm |
| Zunanji material | 100% poliester |
| Notranji material | 100% zračni poliester |
| Neprepustnost | 3000 mm PU premaz, lepljeni šivi |
| Talni material | 210D Oxford |
Revolucionarni šotor TipTop Guidetti:
Guidetti revolucionira vaše nočno pohodništvo s šotorom TipTop. Ta šotor uporablja sistem dežnikov!
V samo enem kliku se odpre. Demontaža je prav tako enostavna.
Vsa ta inovacija v samo 2,76 kg za šotor TipTop Compact in 2,92 kg za šotor TipTop Comfort. Šotor lahko shranite v majhno torbo, da zavzame minimalen prostor, idealno za pohodništvo, kjer nenehno iščete prihranek prostora.

Odprt sistem tipa dežnika:
- Montaža: samo povlecite 2 vezi in šotor se lahko namesti v trenutku.
- Razstavljanje: potisnite obe roki med dva kita na vrhu šotora in pritisnite, šotor se takoj razstavi. Ostane nam le, da zložimo stojala in šotor je zložen.