G010099

La TIPTOP Compact Guidetti és una tenda innovadora per a 2 persones que ha estat dissenyada per oferir la màxima lleugeresa i compacitat.
Les estades s'han perfeccionat per alleugerir l'estructura i estan dividides en 4 seccions per facilitar el seu transport durant l'excursionisme.
El muntatge i el desmuntatge són a un clic de distància.
• Capacitat de 2 places
• 2 entrades que ofereixen llibertat d'accés
• Una projecció permet protegir l'equip i estalviar espai a nivell de la roba de llit
• Doble capa transpirable
• 2 portes pantalla
Fabricat a França a Grenoble.
2 anys de garantia.

194 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Capacitat | 2 places + avançat per guardar el teu equipament |
| Fils | 4 fibra de vidre |
| Pes | 2.76 kg |
| Mida de la bossa de transport | 46 cm x Ø 20 cm |
| Material exterior | 100% polièster |
| Material interior | 100% polièster transpirable |
| Impermeabilitat | Recobriment de PU de 3000 mm, costures segellades |
| Material del sòl | 210D oxford |
La revolucionària tenda TipTop Guidetti:
Guidetti revoluciona les teves excursions nocturnes amb la tenda TipTop. Aquesta tenda utilitza el sistema de paraigües!
Amb només un clic, es desplega. El desmuntatge és igual de fàcil.
Tota aquesta innovació en només 2,76 quilos per a la tenda TipTop Compact i 2,92 quilos per a la tenda TipTop comfort. La tenda es pot emmagatzemar en una bossa petita per ocupar el mínim espai, ideal per fer senderisme on es busca constantment estalviar espai.

Sistema obert tipus paraigua:
- Muntatge: només cal estirar els 2 llaços i la tenda es pot desplegar en un instant.
- Desmuntatge: lliscar les dues mans entre les dues balenes a la part superior de la tenda i pressionar, la tenda es desmunta a l'instant. Només queda plegar les estances i plegar la tenda.