G010099

TIPTOP Compact Guidetti je inovativní stan pro 2 osoby, který byl navržen tak, aby nabízel maximální lehkost a kompaktnost.
Vzpěry byly vylepšeny pro odlehčení konstrukce a jsou rozděleny do 4 sekcí pro usnadnění přenášení při turistice.
Montáž a demontáž je na jedno kliknutí.
• Kapacita 2 míst
• 2 vchody poskytující volný přístup
• Výstupek umožňuje ukrýt zařízení a ušetřit místo na úrovni lůžkovin
• Prodyšná plachta
• 2 síťová dvířka
Vyrobeno ve Francii v Grenoblu.
2 roky záruka.

194 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Schopnost | 2 místa + pokročilé pro uložení vašeho vybavení |
| Prameny | 4 sklolaminát |
| Hmotnost | 2.76 kg |
| Velikost přenosné tašky | 46 cm x Ø 20 cm |
| Vnější materiál | 100% polyester |
| Vnitřní materiál | 100% prodyšný polyester |
| Nepropustnost | 3000 mm PU zátěr, podlepené švy |
| Materiál podlahy | 210D oxford |
Revoluční stan TipTop Guidetti:
Guidetti přináší revoluci do vaší noční turistiky se stanem TipTop. Tento stan využívá systém deštníků!
Jediným kliknutím se rozvine. Demontáž je stejně snadná.
Všechny tyto inovace za pouhých 2,76 kg pro stan TipTop Compact a 2,92 kg pro pohodlný stan TipTop. Stan lze uložit do malé tašky, aby zabral minimum místa, ideální pro turistiku, kde neustále hledáte úsporu místa.

Otevřený systém typu deštníku:
- Montáž: stačí zatáhnout za 2 poutka a stan lze bleskově rozložit.
- Demontáž: vsuňte obě ruce mezi dvě velryby v horní části stanu a stiskněte, stan se okamžitě rozebere. Zbývá pouze sklopit vzpěry a stan je složený.