G010098

TIPTOP Confort Guidetti je inovativen šotor za 2 osebi, zasnovan za pohodnike, ki iščejo šotor, ki je enostaven za uporabo in se hitro postavi.
Montaža in demontaža sta oddaljena en klik.
Njegova oblika igluja zagotavlja največ prostora za lahek pohodniški šotor.
• Kapaciteta 2 mest
• 2 vhoda, ki nudita prost dostop
• Velik previs na vsaki strani za namestitev opreme
• Dihljiva prevleka
• 2 zaslonska vrata
Izdelano v Franciji v Grenoblu.
2 leti garancije.

202 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Sposobnost | 2 mesti + velika projekcija za shranjevanje vaše opreme |
| Prameni | 3 steklena vlakna |
| Utež | 2.92 kg |
| Velikost torbe za prenašanje | 60 cm x Ø 20 cm |
| Zunanji material | 100% poliester |
| Notranji material | 100% zračni poliester |
| Neprepustnost | 3000 mm PU premaz, lepljeni šivi |
| Talni material | 210D Oxford |
Revolucionarni šotor TipTop Guidetti:
Guidetti revolucionira vaše nočno pohodništvo s šotorom TipTop. Ta šotor uporablja sistem dežnikov!
V samo enem kliku se odpre. Demontaža je prav tako enostavna.
Vsa ta inovacija v samo 2,76 kg za šotor TipTop Compact in 2,92 kg za šotor TipTop Comfort. Šotor lahko shranite v majhno torbo, da zavzame minimalen prostor, idealno za pohodništvo, kjer nenehno iščete prihranek prostora.

Odprt sistem tipa dežnika:
- Montaža: samo povlecite 2 vezi in šotor se lahko namesti v trenutku.
- Razstavljanje: potisnite obe roki med dva kita na vrhu šotora in pritisnite, šotor se takoj razstavi. Ostane nam le, da zložimo stojala in šotor je zložen.