G010098

La TIPTOP Confort Guidetti és una tenda innovadora per a 2 persones dissenyada per als excursionistes que busquen una tenda de campanya fàcil d'utilitzar i ràpida d'instal·lar.
El muntatge i el desmuntatge són a un clic de distància.
La seva forma d'iglú garanteix el màxim espai per a una tenda de campanya lleugera.
• Capacitat de 2 places
• 2 entrades que ofereixen llibertat d'accés
• Gran voladís a cada costat per allotjar l'equip
• Doble capa transpirable
• 2 portes pantalla
Fabricat a França a Grenoble.
2 anys de garantia.

202 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Capacitat | 2 places + gran projecció per guardar el teu equipament |
| Fils | 3 fibra de vidre |
| Pes | 2.92 kg |
| Mida de la bossa de transport | 60 cm x Ø 20 cm |
| Material exterior | 100% polièster |
| Material interior | 100% polièster transpirable |
| Impermeabilitat | Recobriment de PU de 3000 mm, costures segellades |
| Material del sòl | 210D oxford |
La revolucionària tenda TipTop Guidetti:
Guidetti revoluciona les teves excursions nocturnes amb la tenda TipTop. Aquesta tenda utilitza el sistema de paraigües!
Amb només un clic, es desplega. El desmuntatge és igual de fàcil.
Tota aquesta innovació en només 2,76 quilos per a la tenda TipTop Compact i 2,92 quilos per a la tenda TipTop comfort. La tenda es pot emmagatzemar en una bossa petita per ocupar el mínim espai, ideal per fer senderisme on es busca constantment estalviar espai.

Sistema obert tipus paraigua:
- Muntatge: només cal estirar els 2 llaços i la tenda es pot desplegar en un instant.
- Desmuntatge: lliscar les dues mans entre les dues balenes a la part superior de la tenda i pressionar, la tenda es desmunta a l'instant. Només queda plegar les estances i plegar la tenda.