G010098

Το TIPTOP Confort Guidetti είναι μια καινοτόμος σκηνή 2 ατόμων που έχει σχεδιαστεί για πεζοπόρους που αναζητούν μια εύχρηστη σκηνή που στήνεται γρήγορα.
Η συναρμολόγηση και η αποσυναρμολόγηση είναι ένα κλικ μακριά.
Το σχήμα ιγκλού του εγγυάται μέγιστο χώρο για μια ελαφριά σκηνή πεζοπορίας.
• Χωρητικότητα 2 θέσεων
• 2 είσοδοι που προσφέρουν ελευθερία πρόσβασης
• Μεγάλη προεξοχή σε κάθε πλευρά για να στεγάσει τον εξοπλισμό
• Διαπνέον ιπτάμενο φύλλο
• 2 πόρτες σήτας
Κατασκευάζεται στη Γαλλία στη Γκρενόμπλ.
2 χρόνια εγγύηση.

202 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας: 2014-06-23
| Χωρητικότητα | 2 θέσεις + μεγάλη προβολή για να αποθηκεύσετε τον εξοπλισμό σας |
| Σκέλη | 3 υαλοβάμβακα |
| Βάρος | 2.92 kg |
| Μέγεθος τσάντας μεταφοράς | 60 cm x Ø 20 cm |
| Εξωτερικό υλικό | 100% πολυεστέρας |
| Εσωτερικό υλικό | 100% αναπνεύσιμος πολυεστέρας |
| Αδιαπερατότητα | Επικάλυψη PU 3000 mm, ραφές με ταινία |
| Υλικό δαπέδου | 210D Οξφόρδη |
Η επαναστατική σκηνή TipTop Guidetti:
Το Guidetti φέρνει την επανάσταση στη νυχτερινή σας πεζοπορία με τη σκηνή TipTop. Αυτή η σκηνή χρησιμοποιεί το σύστημα ομπρέλας!
Με ένα μόνο κλικ, ξεδιπλώνεται. Η αποσυναρμολόγηση είναι εξίσου εύκολη.
Όλη αυτή η καινοτομία σε μόλις 2,76 κιλά για τη σκηνή TipTop Compact και 2,92 κιλά για την άνετη σκηνή TipTop. Η σκηνή μπορεί να αποθηκευτεί σε μια μικρή τσάντα για να πιάνει ελάχιστο χώρο, ιδανική για πεζοπορία όπου προσπαθείτε συνεχώς να εξοικονομήσετε χώρο.

Ανοιχτό σύστημα τύπου ομπρέλας:
- Συναρμολόγηση: απλώς τραβήξτε τα 2 δέματα και η σκηνή μπορεί να αναπτυχθεί αστραπιαία.
- Αποσυναρμολόγηση: σύρετε και τα δύο χέρια ανάμεσα στις δύο φάλαινες στο πάνω μέρος της σκηνής και πιέστε, η σκηνή αποσυναρμολογείται αμέσως. Το μόνο που μένει είναι να διπλώσουμε τα μπατζάκια και η σκηνή διπλώνεται.