G010184
Ženske pohodniške palice B-Light V2 Carbon Ruby PAM
Teleskopske 3-delne karbonske palice, ženstvenega dizajna, namenjene celoletnemu pohodu (poletje/zima), opremljene z aluminijastim sistemom Easy Lock (z ventilom) in dolgim u200bu200bročajem iz pene.
• 3-delna teleskopska palica
• 80% Carbon 3K (zelo lahek in absorbira vibracije)
• Aluminij sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Ročaj R-Go Light z dolgim u200bu200bročajem iz pene za boljši oprijem na pobočjih
• Lahek nastavljiv zapestni pas
• Oblazinjen prst (PAM) za blaženje udarcev v stiku s tlemi, zmanjšanje hrupa in absorbiranje vibracij
• Tanki ploščki za treking in široki ploščki za zimski puder (novi Modul H ploščki)
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
Doživljenjska garancija.
Prodam par z 2 paroma podložk (ena poletna, ena zima 90 mm)
Palice namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje...



273 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | ogljik 3K 80% |
| Utež | 195 g |
| Izrežite | nastavljiva 58-125 cm (maks.) |
| Zložena dolžina | 58 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock aluminij |
| Premer pramena | 16 / 14 / 12 |
| Ročaj | R-Go Light z dolgim u200bu200bročajem iz pene |
| ročni trak | Lahek udoben zapestni pas |
| Točka | Vse terenski vlažen prst (PAM) |
| Pluta | gume |
| Pralec | Modul H 50 mm za treking in Modul H 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R10780 |

Opremljen z novim aluminijastim sistemom Easy Lock in dolgim u200bu200bročajem iz pene R-Go Light bodo navdušenci nad pohodništvom cenili B-Light V2 Carbon Ruby PAM zaradi izjemno majhne teže, kompaktnosti in aluminijastega sistema za nastavitev preklopne školjke za veliko robustnost.
Dolg ročaj iz pene je še posebej zanimiv za uporabo poleti in pozimi za izboljšanje oprijema palice na pobočjih.
Pohodniške podložke lahko enostavno zamenjate z večjimi 90 mm podložkami (priložene) za ture s krpljami.
PAM dušilna konica:
Nov oblazinjen prst PAM je bil razvit za udobje za pohodništvo. Blaži vibracije in blaži udarce ob stiku s tlemi. Omejuje hrup in se lahko uporablja na vseh vrstah terena. Opremljen je z 2 ploščama Modul H, enim za poletje iz polmehkega materiala s kratko razdaljo pod ploščo za manj zagozditve med kamni in drugim za zimsko iz bolj fleksibilnega materiala z daljšo razdaljo pod ploščo za boljši oprijem v snegu.

Ročaj R-Go Light:
Ročaj R-Go Light Guidetti prinaša udobje in lahkotnost palice. Njegov ergonomski penasti rokav omogoča dober oprijem in polaganje roke med opore. Njegov gumb ponuja več oprijemov glede na teren (navzdol, navkreber, pobočje), dodatek premaza "soft touch" pa poveča udobje uporabe.
Njegov širok pas nudi največjo lahkoto:
- njegov sistem pritrditve zagotavlja dobro oporo na palici in omogoča sprostitev roke pri potiskanju
- zračna notranja tkanina, mehak in fleksibilen nastavljiv trak ter ovoj na vrhu, da lahko trak drsite, ko je zapestni trak nastavljen

Dolg ročaj iz pene:
Pena vzdolž cevi vam zagotavlja varnost in dober oprijem pri prečkanju po strminah na strmih pobočjih. Ima širok nastavljiv zapestni trak iz zračne tkanine.

Sistem za nastavitev Easy Lock Alu:
Sistem za nastavitev je opremljen z Easy Lock z aluminijasto loputo in nastavitvenim kolesom, ki je opremljen z omejevalnikom za večjo vpenjalno silo. Aluminij zagotavlja robustnost sistemu, zamašek gumba ga drži vedno na mestu.

Dvojna diploma:
Za čim boljšo prilagoditev višine palic Guidetti palice opremi z dvojno skalo.
Nastavitev višine 2 drogov je tako homogena, za boljše ravnotežje in večjo odpornost palic.


Excellent
Léger et facile à télescoper, parfait pour mon utilisation;
Communication facile et livraison rapide.
Très bon matériel
Bâtons légers, poignée et dragonnes très agréables. Pour les améliorer encore, on pourrait ajouter un système permettant de détacher la dragonne comme c'est le cas pour les gantelets des bâtons de marche nordique. Livraison très rapide
Très beau produit
Produit conforme à mes attentes, ces bâtons sont légers et apportent du confort lors des randonnées. Envoi rapide et sérieux.
Très bon matériel
Du très bon matériel, local, très technique, a un prix très correct !
Envoi rapide et soigné ! Je rachèterai sur ce site sans hésiter !
Très beaux bâtons et livraison parfaite
Ces bâtons sont arrivés très bien emballés, rapidement, et sont très esthétiques.
Très bon bâtons
Excellents bâtons de marche dont mon épouse est très satisfaite: poids plume et absence de vibrations. Bon prix et envoi rapide par MGAffaires.