G010239
Palice Guidetti FlashLock Travel Edition - Trek's Land Range
FlashLock Travel Edition Guidetti so kompaktne palice za transport in potovanja, prevlečene so s pristnim furnirjem iz bambusovega lesa.
Patentirani vpenjalni sistem Guidetti FlashLock zagotavlja enostavno zlaganje in razpiranje drogov.
• Zelo kompaktna zložena palica (38 cm)
• Nastavljiva do 125 cm
• Bambusov lesni furnir
• 3K 80% karbonska konstrukcija
• Svetlobno hiter sistem za uvajanje Flash Lock
• Aluminij sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Ročaj R-Go Cork za maksimalno udobje
• Mehak zračni in nastavljiv zapestni trak
• Tungsten Damped Toe (PAM) za blažitev udarca ob stiku s tlemi
• Tanki ploščki za treking in široki ploščki za zimski puder (novi Modul H ploščki)
Palice izdelane v Franciji v Grenoblu.
Prodam par z 2 paroma podložk (poletni 60 mm, zimski 90 mm)
Palice namenjene pohodništvu in potovanju...

181 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | ogljik 3K 80% |
| Utež | 266 g |
| Izrežite | nastavljiva do 125 cm |
| Zložena dolžina | 38 cm |
| Število pramenov | 4 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock aluminij |
| Premer pramena | 16 / 14 / 14 / 14 |
| Ročaj | R-Go Liege |
| ročni trak | Mehko |
| Točka | Vse terenski vlažen prst (PAM) |
| Pluta | gume |
| Pralec | Modul H 50 mm za treking in Modul H 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R11270 |
Zasnova treking palic Trek's Terre:
Palice Trek's Terre so palice pristnega dizajna, ki jih navdihuje narava. Od svojega začetka je Guidetti ponujal vrsto lesenih palic, ki združujejo tehničnost in pristnost.

Sistem za postavitev palice Flash Lock (Guidettijev patent):
Sistem za nastavitev Flash Lock je zelo enostaven za uporabo. Ima več prednosti. Odpiranje in zapiranje droga se izvede v sekundi in brez napora. Ko je zložena palica ne zavzame prostora za transport.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.

PAM dušilna konica:
Nov oblazinjen prst PAM je bil razvit za udobje za pohodništvo. Blaži vibracije in blaži udarce ob stiku s tlemi. Omejuje hrup in se lahko uporablja na vseh vrstah terena. Opremljen je z 2 ploščama Modul H, enim za poletje iz polmehkega materiala s kratko razdaljo pod ploščo za manj zagozditve med kamni in drugim za zimsko iz bolj fleksibilnega materiala z daljšo razdaljo pod ploščo za boljši oprijem v snegu.

Super !
Système ingénieux, faible encombrement, grande légèreté... : ces bâtons donnent toute satisfaction
Excellents
Très bon produit, léger, silencieux et système très pratique.