G010239
Guidetti FlashLock Travel Edition-stokken - Trek's Land Range
De FlashLock Travel Edition Guidetti zijn compacte sticks voor transport en reizen, ze zijn gecoat met een authentiek bamboehoutfineer.
Het door Guidetti gepatenteerde FlashLock klemsysteem garandeert het eenvoudig in- en uitklappen van de stokken.
• Zeer compacte stick opgevouwen (38 cm)
• Verstelbaar tot 125 cm
• Bamboe houtfineer
• 3K 80% carbon constructie
• Razendsnel Flash Lock-implementatiesysteem
• Aluminium Easy Lock verstelsysteem (betrouwbaar en duurzaam)
• R-Go Cork handgreep voor maximaal comfort
• Zachte ademende en verstelbare polsband
• Tungsten Damped Toe (PAM) om impact op grondcontact te dempen
• Dunne pucks voor trekking en brede pucks voor winterpoeder (nieuwe Modul H pucks)
Stokjes gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer van 60 mm, een winter van 90 mm)
Stokken bedoeld voor wandelen en reizen...

181 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | koolstof 3K 80% |
| Gewicht | 266 g |
| Snee | verstelbaar tot 125 cm |
| Opgevouwen lengte | 38 cm |
| Aantal strengen | 4 |
| klemsysteem: | Easy Lock aluminium |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 14 / 14 |
| Omgaan met | R-Go Luik |
| polsbandje | Zacht |
| Punt | All-Terrain gedempte teen (PAM) |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | Modul H 50 mm voor trekking en Modul H 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R11270 |
Het ontwerp van Trek's Terre trekkingstokken:
De stokken van Trek's Terre serie zijn stokken met een authentiek design, geïnspireerd door de natuur. Sinds de oprichting heeft Guidetti een reeks met hout beklede palen aangeboden die technisch en authenticiteit combineren.

Het Flash Lock-stick-implementatiesysteem (Guidetti-patent):
Het Flash Lock-verstelsysteem is zeer eenvoudig te gebruiken. Het heeft verschillende voordelen. Het openen en sluiten van de paal gebeurt in een handomdraai en zonder inspanning. Eenmaal opgevouwen neemt de stick geen ruimte in beslag voor transport.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.

De PAM gedempte tip:
De nieuwe PAM-dempende teen is ontwikkeld om comfort te bieden tijdens het wandelen. Het dempt trillingen en dempt de schok bij contact met de grond. Het beperkt het geluid en kan op alle soorten terrein worden gebruikt. Hij is uitgerust met 2 Modul H pucks, een voor de zomer in halfzacht materiaal met een korte afstand onder de puck voor minder vastlopen tussen de stenen en een voor de winter in flexibeler materiaal met een lange afstand onder de puck voor een betere grip in de sneeuw.

Super !
Système ingénieux, faible encombrement, grande légèreté... : ces bâtons donnent toute satisfaction
Excellents
Très bon produit, léger, silencieux et système très pratique.