G010239
Kijki Guidetti FlashLock Travel Edition — Trek's Land Range
FlashLock Travel Edition Guidetti to kompaktowe kije do transportu i podróży, pokryte autentyczną okleiną z drewna bambusowego.
Opatentowany przez Guidetti system mocowania FlashLock gwarantuje łatwe składanie i rozkładanie kijków.
• Bardzo kompaktowy kij po złożeniu (38 cm)
• Regulowany do 125 cm
• Okleina bambusowa
• Konstrukcja z włókna węglowego 3K 80%
• Błyskawiczny system wdrażania Flash Lock
• Aluminiowy system regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Rękojeść z korka R-Go zapewnia maksymalny komfort
• Miękki, oddychający i regulowany pasek na nadgarstek
• Podnosek z tłumieniem wolframu (PAM) amortyzujący uderzenia w kontakt z podłożem
• Cienkie krążki do trekkingu i szerokie do zimowego puchu (nowe krążki Modul H)
Patyczki wyprodukowane we Francji w Grenoble.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (letnia 60 mm, zimowa 90 mm)
Kijki przeznaczone do wędrówek i podróży...

181 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | węgiel 3K 80% |
| Waga | 266 g |
| Ciąć | regulowany do 125 cm |
| Długość po złożeniu | 38 cm |
| Liczba pasm | 4 |
| system mocowania | Aluminium Easy Lock |
| Średnica nici | 16 / 14 / 14 / 14 |
| Uchwyt | R-Go Liège |
| pasek na rękę | Miękki |
| Punkt | Podnosek z amortyzacją terenu (PAM) |
| Korek | guma |
| Pralka | Modul H 50 mm na trekking i Modul H 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R11270 |
Konstrukcja kijków trekkingowych Terre firmy Trek:
Kijki z serii Trek Terre to kije o autentycznym designie, inspirowanym naturą. Od samego początku, Guidetti oferuje gamę drewnianych kijków, które łączą w sobie techniczną i autentyczną jakość.

System wdrażania drążka Flash Lock (patent Guidetti):
System regulacji Flash Lock jest bardzo łatwy w użyciu. Ma kilka zalet. Otwieranie i zamykanie kija odbywa się w sekundę i bez wysiłku. Po złożeniu kij nie zajmuje miejsca do transportu.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.

Końcówka z tłumieniem PAM:
Nowy wyściełany czubek PAM został opracowany, aby zapewnić komfort podczas wędrówek. Tłumi drgania i tłumi wstrząsy w kontakcie z podłożem. Ogranicza hałas i może być używany na każdym terenie. Wyposażona jest w 2 krążki Modul H, jeden na lato z półmiękkiego materiału z niewielką odległością pod krążkiem dla mniejszego zakleszczania się między kamieniami i jeden na zimę z bardziej elastycznego materiału z dużą odległością pod krążkiem dla lepszej przyczepności w śniegu.

Super !
Système ingénieux, faible encombrement, grande légèreté... : ces bâtons donnent toute satisfaction
Excellents
Très bon produit, léger, silencieux et système très pratique.