G010196
Trek Expedition Land Treking Palice [Light]
Terre iz Trek Expedition so vrhunske palice z avtentičnim dizajnom in opremljene z najnovejšimi tehnologijami Guidetti:
- oblazinjene konice s podložkami v obliki lisičke (majhne velike podložke)
- zanesljiv in robusten vpenjalni sistem z aluminijastimi loputami
- dolg ročaj iz plute za zelo dober oprijem na strmih pobočjih
• Teleskopska palica s 3 deli nastavljiva od 63 do 135 cm
• Bambusov lesni furnir
• Ultra Tech 7075 aluminij (močan in lahek)
• Aluminijasti sistem za nastavitev Easy Lock
• R-Go Cork ročaj z dolgim u200bu200bpodaljškom iz plute (udoben, zračen...)
• Lahek in nastavljiv "light" zapestni trak
• Oblazinjen prst (PAM) za blaženje udarcev v stiku s tlemi
• Tanki paki za treking in široki ploščki za zimski puder
Palice izdelane v Franciji v Grenoblu.
Prodam par z 2 paroma podložk (poletni 60 mm, zimski 90 mm)
Palice namenjene za kratke ali dolge pohode...


173 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | Ultra Tech 7075 aluminij/bambusov les furnir |
| Utež | 250 g (palica) |
| Izrežite | nastavljiva 63-135 cm (maks.) |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock Alu |
| Premer pramena | 16 / 14 / 12 |
| Ročaj | R-Go Cork pluta z dolgim u200bu200bročajem |
| ročni trak | Svetloba |
| Točka | Vse terenski vlažen prst (PAM) |
| Pluta | gume |
| Pralec | Modul H 50 mm za treking in Modul H 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R10851 |
Zasnova treking palic Trek's Terre:
Palice Trek's Terre so palice pristnega dizajna, ki jih navdihuje narava. Od svojega začetka je Guidetti ponujal vrsto lesenih palic, ki združujejo tehničnost in pristnost.

Ročaj R-Go Cork:
Ročaj R-Go Guidetti je bil prilagojen za linijo Trek's Land.
Sestavljen je iz ergonomskega tulca iz plute s posebnim dizajnom za počitek roke med pritiskom. Nosilec je velik in ima več položajev.
Ročaj iz plute je udoben in omogoča dobro vpijanje znoja med uporabo.

Sistem za nastavitev Easy Lock Alu:
Sistem za nastavitev je opremljen z Easy Lock z aluminijasto loputo in nastavitvenim kolesom, ki je opremljen z omejevalnikom za večjo vpenjalno silo. Aluminij zagotavlja robustnost sistemu, zamašek gumba ga drži vedno na mestu.

PAM dušilna konica:
Nov oblazinjen prst PAM je bil razvit za udobje za pohodništvo. Blaži vibracije in blaži udarce ob stiku s tlemi. Omejuje hrup in se lahko uporablja na vseh vrstah terena. Opremljen je z 2 ploščama Modul H, enim za poletje iz polmehkega materiala s kratko razdaljo pod ploščo za manj zagozditve med kamni in drugim za zimsko iz bolj fleksibilnega materiala z daljšo razdaljo pod ploščo za boljši oprijem v snegu.

Super service !
Livraison nickel et rapide.
Remarquable geste commercial : le modèle en-dessous initialement commandé n'étant pas disponible, MG l'a remplacé par le modèle au-dessus au prix du modèle en-dessous. Excellent produit à la finition sans défaut. Bravo pour votre professionnalisme ! Meilleurs vœux de réussite à MG.