G010196
Trek Expedition Land Trekingové hole [Světlo]
Terre od Trek Expedition jsou špičkové hole s autentickým designem a vybavené nejnovějšími technologiemi Guidetti:
- polstrované hroty s podložkami ve tvaru lišek (malé velké podložky)
- spolehlivý a robustní upínací systém s hliníkovými klapkami
- dlouhá korková rukojeť pro velmi dobrý úchop na strmých svazích
• Teleskopická hůl 3 sekce nastavitelná od 63 do 135 cm
• Bambusová dřevěná dýha
• Ultra Tech 7075 hliník (silný a lehký)
• Hliníkový nastavovací systém Easy Lock
• R-Go Cork madlo s dlouhým korkovým nástavcem (pohodlné, prodyšné...)
• Lehký a nastavitelný "light" pásek na zápěstí
• Polstrovaná špička (PAM) pro tlumení nárazů při kontaktu se zemí
• Tenké puky na trekking a široké puky na zimní prašan
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Prodávám pár se 2 páry podložek (letní 60 mm, zimní 90 mm)
Hůlky určené pro krátké i dlouhé túry...


173 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | Ultra Tech 7075 hliníková / bambusová dřevěná dýha |
| Hmotnost | 250 g (tyčinka) |
| Střih | nastavitelné 63-135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Easy Lock Alu |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | R-Go Cork z korku s dlouhou rukojetí |
| řemínek na ruku | Světlo |
| Směřovat | Tlumená špička pro každý terén (PAM) |
| Korek | guma |
| Podložka | Modul H 50 mm na trekking a Modul H 90 mm na zimu |
| Reference výrobce | R10851 |
Design trekových holí Terre:
Hůlky z řady Terre Trek jsou hole s autentickým designem inspirovaným přírodou. Od svého založení společnost Guidetti nabízí řadu tyčí potažených dřevem, které v sobě spojují technickost a autentičnost.

Rukojeť R-Go Cork:
Rukojeť R-Go Guidetti byla přizpůsobena pro řadu Land Trek.
Tu tvoří ergonomický korkový návlek se specifickým designem pro opření ruky při tlaku. Hlavice je velká a vícepolohová.
Korková rukojeť je pohodlná a umožňuje dobrou absorpci potu během používání.

Systém Easy Lock Alu:
Nastavovací systém je vybaven zámkem Easy Lock s hliníkovou klapkou a nastavovacím kolečkem opatřeným dorazem pro zajištění větší upínací síly. Hliník dodává systému robustnost, zarážka knoflíku jej drží vždy na svém místě.

Tlumený hrot PAM:
Nová odpružená špička PAM byla vyvinuta tak, aby poskytovala pohodlí při turistice. Tlumí vibrace a tlumí otřesy při kontaktu se zemí. Omezuje hluk a lze jej použít na všech typech terénu. Je vybavena 2 puky Modul H, jedním na léto z poloměkkého materiálu s krátkou vzdáleností pod pukem pro menší zasekávání mezi kameny a jedním na zimu z pružnějšího materiálu s velkou vzdáleností pod pukem pro lepší přilnavost ve sněhu.

Super service !
Livraison nickel et rapide.
Remarquable geste commercial : le modèle en-dessous initialement commandé n'étant pas disponible, MG l'a remplacé par le modèle au-dessus au prix du modèle en-dessous. Excellent produit à la finition sans défaut. Bravo pour votre professionnalisme ! Meilleurs vœux de réussite à MG.