G010195
Pohodniške palice Terre de Trek Evasion
Verodostojne 3-delne zemeljske teleskopske palice Trek Evasion Guidetti imajo furnir iz bambusovega lesa.
Izdelane so iz aluminija, so robustne in opremljene s sistemom za nastavitev višine preklopnih drogov Easy Lock.
• Teleskopska palica s 3 deli nastavljiva od 63 do 135 cm
• Bambusov lesni furnir
• Ultra Tech T6 6060 aluminij (težka)
• Sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Ročaj R-Go Cork za maksimalno udobje
• Mehak zračni in nastavljiv zapestni trak
• Konična konica z volframovo konico za zelo dober oprijem
• Tanki (60 mm) treking paki in široki (90 mm) ploščki za zimski puder
Palice izdelane v Franciji v Grenoblu.
Prodam par z 2 paroma podložk (poletni 60 mm, zimski 90 mm)
Palice namenjene za kratke ali dolge pohode...

167 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | Ultra Tech T6 aluminij/bambusov les furnir |
| Utež | 275 g |
| Izrežite | nastavljiva 63-135 cm (maks.) |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | Enostavno zaklepanje |
| Premer pramena | 18 / 16 / 14 |
| Ročaj | R-Go Liege |
| ročni trak | Mehko |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pluta | gume |
| Pralec | 60 mm za treking in 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R10800 |
Zasnova treking palic Trek's Terre:
Palice Trek's Terre so palice pristnega dizajna, ki jih navdihuje narava. Od svojega začetka je Guidetti ponujal vrsto lesenih palic, ki združujejo tehničnost in pristnost.

Ročaj R-Go Cork:
Ročaj R-Go Guidetti je bil prilagojen za linijo Trek's Land.
Sestavljen je iz ergonomskega tulca iz plute s posebnim dizajnom za počitek roke med pritiskom. Nosilec je velik in ima več položajev.
Ročaj iz plute je udoben in omogoča dobro vpijanje znoja med uporabo.

Sistem za nastavitev Easy Lock:
Sistem za nastavitev Easy Lock Guidetti zagotavlja preprosto in učinkovito blokiranje višine droga zahvaljujoč zunanjemu sistemu zategovanja.

Super
Pas encore utilisés mais l'ensemble me paraît de très bonne qualité.
La livraison sur l'agglo grenobloise PARFAITE.
Après quelques utilisations
Ces bâtons sont très agréables. La poignée en liège est vraiment un plus. Le système de réglage Easy Lock est rapide d'utilisation. Des repères sur les bâtons permettent un réglage précis de la hauteur. Un produit d'un rapport qualité - prix à conseiller.