G010195
Turistické hůlky Terre de Trek Evasion
Autentické, 3dílné teleskopické hole Earth od Trek Evasion Guidetti mají dýhu z bambusového dřeva.
Jsou vyrobeny z hliníku, jsou robustní a vybavené systémem nastavení výšky véčkové násady Easy Lock.
• Teleskopická hůl 3 sekce nastavitelná od 63 do 135 cm
• Bambusová dřevěná dýha
• Ultra Tech T6 6060 hliník (heavy duty)
• Systém nastavení Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Rukojeť R-Go Cork pro maximální pohodlí
• Měkký prodyšný a nastavitelný popruh na zápěstí
• Kónická špička s wolframovou špičkou pro velmi dobrý úchop
• Tenké (60 mm) trekové puky a široké (90 mm) puky do zimního prašanu
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Prodávám pár se 2 páry podložek (letní 60 mm, zimní 90 mm)
Hůlky určené pro krátké i dlouhé túry...

167 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | Ultra Tech T6 hliníková / bambusová dřevěná dýha |
| Hmotnost | 275 g |
| Střih | nastavitelné 63-135 cm (max) |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | Snadný zámek |
| Průměr pramene | 18 / 16 / 14 |
| Rukojeť | R-Go Lutych |
| řemínek na ruku | Měkký |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R10800 |
Design trekových holí Terre:
Hůlky z řady Terre Trek jsou hole s autentickým designem inspirovaným přírodou. Od svého založení společnost Guidetti nabízí řadu tyčí potažených dřevem, které v sobě spojují technickost a autentičnost.

Rukojeť R-Go Cork:
Rukojeť R-Go Guidetti byla přizpůsobena pro řadu Land Trek.
Tu tvoří ergonomický korkový návlek se specifickým designem pro opření ruky při tlaku. Hlavice je velká a vícepolohová.
Korková rukojeť je pohodlná a umožňuje dobrou absorpci potu během používání.

Systém nastavení Easy Lock:
Nastavovací systém Easy Lock Guidetti Zaručuje jednoduché a efektivní blokování výšky hole díky systému vnějšího utahování.

Super
Pas encore utilisés mais l'ensemble me paraît de très bonne qualité.
La livraison sur l'agglo grenobloise PARFAITE.
Après quelques utilisations
Ces bâtons sont très agréables. La poignée en liège est vraiment un plus. Le système de réglage Easy Lock est rapide d'utilisation. Des repères sur les bâtons permettent un réglage précis de la hauteur. Un produit d'un rapport qualité - prix à conseiller.