G010195
Kijki trekkingowe Terre de Trek Evasion
Autentyczne, trzyczęściowe kijki teleskopowe Earth firmy Trek Evasion Guidetti mają okleinę z drewna bambusowego.
Wykonane z aluminium, są wytrzymałe i wyposażone w system regulacji wysokości pałąka Easy Lock.
• Tyczka teleskopowa 3 sekcje regulowane od 63 do 135 cm
• Okleina bambusowa
• Ultra Tech T6 6060 aluminium (wytrzymałe)
• System regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Rękojeść z korka R-Go zapewnia maksymalny komfort
• Miękki, oddychający i regulowany pasek na nadgarstek
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Cienkie (60 mm) krążki trekkingowe i szerokie (90 mm) krążki do zimowego puchu
Patyczki wyprodukowane we Francji w Grenoble.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (letnia 60 mm, zimowa 90 mm)
Kije przeznaczone do wędrówek na krótkich lub długich dystansach...

167 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Okleina aluminiowa / bambusowa Ultra Tech T6 |
| Waga | 275 g |
| Ciąć | regulowany 63-135cm (max) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada |
| Średnica nici | 18 / 16 / 14 |
| Uchwyt | R-Go Liège |
| pasek na rękę | Miękki |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | 60 mm na trekking i 90 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | R10800 |
Konstrukcja kijków trekkingowych Terre firmy Trek:
Kijki z serii Trek Terre to kije o autentycznym designie, inspirowanym naturą. Od samego początku, Guidetti oferuje gamę drewnianych kijków, które łączą w sobie techniczną i autentyczną jakość.

Rękojeść z korka R-Go:
Chwyt R-Go Guidetti został dostosowany do linii Trek Land.
Składa się z ergonomicznego korkowego rękawa o specjalnej konstrukcji umożliwiającej podparcie dłoni podczas nacisku. Głowica jest duża i wielopozycyjna.
Korkowy uchwyt jest wygodny i zapewnia dobre wchłanianie potu podczas użytkowania.

System regulacji Easy Lock:
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Super
Pas encore utilisés mais l'ensemble me paraît de très bonne qualité.
La livraison sur l'agglo grenobloise PARFAITE.
Après quelques utilisations
Ces bâtons sont très agréables. La poignée en liège est vraiment un plus. Le système de réglage Easy Lock est rapide d'utilisation. Des repères sur les bâtons permettent un réglage précis de la hauteur. Un produit d'un rapport qualité - prix à conseiller.