B011388
Ski Sticks Expedition Pro Whippet Black Diamond
SERIA TOURING - BELTII DE SCHI - MODEL NOU
Expedițiile Pro Black Diamond Pro sunt bastoanele noastre premium pentru schi abrupt și curse mari angajate.
Această versiune de mâner specifică vă permite să remediați accesorii cu bici: vârful Whippet, adaptorul pentru camere ...
Bastoanele sunt alcătuite dintr -un carbon superior pentru a reduce greutatea și un pic mai mic de aluminiu rezistent.
Sistemul de reglare a clapului Flicklock vă permite să reglați înălțimea stickului cu o strângere fiabilă.
Veți aprecia sfaturile de basculare PH3 și hexagonale de 1,5 mm integrate în șuvițe pentru reparații în câmp, dacă este necesar.
Folosiți pomel cu margini drepte pentru a răzui gheața și zăpada acumulate pe schiuri.
Curelele atașate de un nod de cap al lui Lark sunt ușor de îndepărtat.
• 2 -Srap stick telescopic (Ø 18 | 16 mm)
• Construcție hibridă de carbon/aluminiu
• Mânerul gata de bici, permițând să setați un accesoriu cu bici
• Mâner cu o extensie de spumă EVA
• Pommel cu margini drepte pentru a zgâria zăpada acumulată pe schiuri
• Vârf de balamale din cauciuc texturat pe mâner pentru a regla cu ușurință fixările
• Sistem de ajustare a flicklock -ului fiabil și rapid (PH3 și hexagonal de 1,5 mm integrat.
• Sfat Crottal pentru a gestiona pantofii și pantofii punctual
• Dragonner atașat de un nod de lark, ușor de detașat
• Șaibe late de 100 mm pentru coșuri cu pulbere pentru o aderență foarte bună
Longueur réglable: 105-155 cm
Couleur: Khaki
A vândut perechea

500 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate:
| Material | Carbon și aluminiu |
| Greutate | 400 g |
| A tăia | 105-155 cm |
| Lungime pliată | 105 cm |
| Numărul de fire | 2 |
| sistem de prindere | FlickLock Pro |
| Mâner | Mânerul confortabil de spumă cu o extensie de prindere a spumei EVA |
| Mașină de spălat | Puturi Coșuri cu praf 100 mm |
| Referinta producatorului | BD111619 |
Sistemul de reglare „FlickLock® Pro”:
Sistemul de ajustare a dimensiunii FlickLock Pro a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea, ușurința și ușurința de utilizare.
Noul FlickLock Pro are acum o construcție din aluminiu mai ușoară și mai ușor de utilizat.
Bazat pe FlickLock®, FlickLock® Pro revoluționează designul sistemului de reglare.
În timp ce păstrează beneficiile FlickLock, FlickLock Pro oferă un design din aluminiu care economisește spațiu, care îmbunătățește dramatic nivelul de calitate, senzație și rezistență a blocării.
Cele mai importante caracteristici ale sistemului de reglare FlickLock® Pro sunt:
• Un design care economisește spațiu
• Un design cu axă dublă pentru pârghie și blocare sporite
• O compoziție de aluminiu de înaltă calitate concepută pentru a dura și foarte ușoară

Pucuri The Powder Basket: