Pakiet wędrówek w rakietach śnieżnych
Ten pakiet składa się z pary rakiet śnieżnych 305/325 Excursion TSL i pary kijków trekkingowych Trail Trekking Black Diamond.
• Idealny plecak do uprawiania rakiet śnieżnych z wysokiej jakości sprzętem
• Bardzo wygodne i przyczepne kompozytowe rakiety śnieżne z teleskopowym mocowaniem
• Dostępne 2 modele w zależności od wagi: 305 lub 325
• Kilka kolorów: śliwka (305), słońce (305/325), księżyc (325)
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Kij z piankowym przedłużeniem, które zapobiega zsuwaniu się
• Cienkie krążki trekkingowe i krążki do puchu zimowego
Rakiety śnieżne 305/325 Excursion TSL + kijki zimowe Trail Trekking Kijki Black Diamond![]()

402 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Zabarwienie) | 305: śliwka lub słońce / 325: słońce lub księżyc |
| Rozmiary | 35 do 46 (regulowany) |
| Zalecana waga użytkownika | 305: 30-80kg / 325: 50-120kg |
| Materiał | złożony |
| Wymiary | 305: 55×20 cm / 325: 59,5×22 cm |
| Waga | 305: 775g×2 / 325: 865g×2 |
| Raki | 6 wymiennych stalowych kolców (na rakietę) |
| Pazury | zanim |
| trzymać materiał | aluminium |
| Waga kija | 485 g na parę |
| rozmiar kija | regulowany: 63,5-140 cm |
| Długość złożonego kija | 63.5 cm |
| Liczba pasm kija | 3 |
| System mocowania kija | FlickLock |
| Uchwyt kija | Pokrętło uchwytu o podwójnej gęstości |
| Końcówka kija | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Podkładka w sztyfcie | cienkie krążki trekkingowe (na lato) i puchowe (duże do pływania po śniegu) |
Wycieczka na rakiety śnieżne 305 325 TSL:
- 2 modele dostępne w zależności od wagi: 305 lub 325
- Dostępne kolory: śliwka (model 305), słońce (model 305 lub 325), księżyc (model 325)
- W zestawie pokrowiec do transportu i przechowywania
Rakiety śnieżne 305/325 Excursion mają bardzo dobrą przyczepność na stokach dzięki profilowi u200bu200b3D ze zmiennymi krawędziami.
Te rakiety śnieżne posiadają teleskopowe wiązanie, które zapewnia bardzo dobrą elastyczność na poziomie stopy.
Posiadają ustawienia pamięci, które zapewniają pewien komfort i oszczędność czasu przy naprawianiu:
- zapamiętywanie rozmiaru buta
- zapamiętywanie szerokości buta
Wchodzenie jest precyzyjne, szybkie i wygodne dzięki zapadkowemu paskowi na podbiciu wyposażonemu w wygodną podkładkę.
Na koniec docenisz automatyczny klin wspinaczkowy Easy Up, który można zaczepić za pomocą kija, bez konieczności schylania się!
RAMA
- Kształt z talią osy umożliwia naturalny chód i nienaganny chwyt.
- Konstrukcja 3D zapewniająca dobrą przyczepność na zboczach
USTAWIENIE:
Regulacja rozmiaru blokady: Łatwy do wykonania, system regulacji pozwala zapamiętywać buty podczas wszystkich wycieczek na rakietach śnieżnych. Regulacja jest bardzo prosta poprzez przesunięcie tylnej części wiązania.
MOCOWANIE PRZEDNIE:
System regulacji bocznej: komfort jest niezbędny dzięki bocznej regulacji, która pozwala zintegrować dowolną szerokość buta w celu optymalnego owinięcia stopy.
Dokręcenie przedniej objętości odbywa się za pomocą paska.
MOCOWANIE TYLNE:
- Dokręcanie pięty za pomocą paska na podbiciu z zębatką dla precyzyjnego i szybkiego wejścia
- Hałas i amortyzator
KLIN:
- Automatyczny klin wspinaczkowy EASY ASCENT, który można zaczepić za pomocą drążka
ZACZEP:
- Przedni pazur
- 6 wymiennych stalowych kołków (dostępnych na miejscu w razie potrzeby)
- Bardzo mocna przyczepność na zboczach dzięki konstrukcji 3D
AKCESORIA KOMPATYBILNE:
- Możliwość dodania wymiennych noży S5-6 lub uchwytów dla zwiększenia przyczepności na twardym śniegu.
-> możesz zamówić te akcesoria na stronie internetowej.![]()
Kijki trekkingowe Trail Black Diamond:
Kijki całoroczne (lato/zima) przeznaczone do pieszych i długodystansowych wędrówek, wędrówek w rakietach śnieżnych oraz narciarstwa biegowego.
Kijki trekkingowe Trail to wszechstronna kijka oferująca doskonały stosunek ceny, funkcjonalności i komfortu.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Pokrętło o podwójnej gęstości i wyściełany pasek na nadgarstek 360 stopni
• Rozszerzenie z pianki zapobiegającej poślizgowi
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Wymienne końcówki z węglika
• Cienkie krążki trekkingowe i krążki do puchu zimowego
• Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (jedna letnia, jedna zimowa)
Kijki Trail Trekking Black Diamond to bardzo wszechstronne kije, które można używać o każdej porze roku.
Cienkie kijki trekkingowe do letnich wędrówek i kijki do jazdy w rakietach śnieżnych zimą, te kijki dostosowują się do każdego rodzaju terenu. Duże krążki Powder zapewniają bardzo dobrą flotację w puchu.
Bardzo przyjemne rozszerzenie pianki zapobiega ślizganiu.
Podwójny system regulacji FlickLock zapewnia skuteczną regulację na wyciągnięcie ręki w zależności od terenu. Posiada wymienne końcówki z węglików spiekanych Tech.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Uzupełniająca prezentacja rakiet śnieżnych 305/325 Excursion TSL
Pack raquettes
J'ai toujours été content de la marque TSL, pour moi le top