P030080
TANDEM (P21)
Podwójne koło pasowe do jazdy po linie
Bloczek przeznaczony do wydajnych i wolnych od szarpnięć zip linek na linie.

46 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 195 g |
| Materiały | krążki aluminiowe |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12278, UIAA |
| Maksymalna średnica liny | 13 mm |
| Średnica krążka | 21 mm |
| Dawać | 71% |
| Obciążenie pracą | 10 kN |
| łamanie obciążenia | 24 kN |
• Dobra wydajność dzięki aluminiowym krążkom osadzonym na łożyskach samosmarujących.
• Maksymalna dopuszczalna prędkość: 10 m/s.
• Punkt mocowania może pomieścić do trzech karabinków, aby ułatwić manewry.