P030080
TANDEM (P21)
Politja doble per viatjar amb corda
Politja dissenyada per a tirolines eficients i sense sacsejades a la corda.

46 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 195 g |
| Materials | galets d'alumini |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12278, UIAA |
| Diàmetre màxim de la corda | 13 mm |
| Diàmetre de la polea | 21 mm |
| Rendiment | 71% |
| Càrrega de treball | 10 kN |
| càrrega de ruptura | 24 kN |
• Bona eficiència gràcies a les polees d'alumini, muntades sobre coixinets autolubricants.
• Velocitat màxima autoritzada: 10 m/s.
• El punt de fixació pot rebre fins a tres mosquetons per facilitar les maniobres.