P030080
TANDEM (P21)
Διπλή τροχαλία για διαδρομή σχοινιού
Τροχαλία σχεδιασμένη για αποτελεσματικές και χωρίς τραντάγματα φερμουάρ στο σχοινί.

46 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 195 g |
| Υλικά | στάχυα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE EN 12278, UIAA |
| Μέγιστη διάμετρος σχοινιού | 13 mm |
| Διάμετρος τροχαλίας | 21 mm |
| Απόδοση παραγωγής | 71% |
| Φόρτο εργασίας | 10 kN |
| φορτίο θραύσης | 24 kN |
• Καλή απόδοση χάρη στα τροχαλάκια αλουμινίου, τοποθετημένα σε αυτολιπαινόμενα ρουλεμάν.
• Μέγιστη επιτρεπόμενη ταχύτητα: 10 m/s.
• Το σημείο προσάρτησης μπορεί να δεχθεί έως και τρία καραμπίνερ για να διευκολύνει τους ελιγμούς.