P030080
46 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 195 g |
| Materiály | hliníkové kladky |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12278, UIAA |
| Max průměr lana | 13 mm |
| Průměr kladky | 21 mm |
| Výtěžek | 71 % |
| Pracovní zátěž | 10 kN |
| lámací zátěž | 24 kN |
• Dobrá účinnost díky hliníkovým kladkám, uloženým na samomazných ložiskách.
• Maximální povolená rychlost: 10 m/s.
• Upevňovací bod může obsahovat až tři karabiny pro usnadnění manévrů.