M020005
Latarka Mini AAA Led Maglite
Wersja LED latarki Mini AAA Maglite.
Mocniejszy niż model z żarówką i przy tym samym rozmiarze oświetla do 99 metrów.
• Precyzyjne oświetlenie
• Zasilany 2 bateriami AAA/LR03
• Oświetlenie z regulowaną wiązką poprzez obrót głowicy: skoncentrowana lub szeroka
• Moc: 100 lumenów
• Świeci do 99 metrów
• Autonomia 3h45 przy pełnej mocy
• Wodoodporność IPX7
• Résiste à une chute de 2 mètres
• Anodowane elementy zewnętrzne i wewnętrzne dla odporności na korozję
Sprzedawany z dwiema bateriami LR03 i klipsem na długopis
10 lat gwarancji

198 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 49 g |
| Maksymalna ilość światła | 100 lumenów |
| Natężenie światła | 2456 kandeli |
| maksymalna odległość | 99 m |
| Hydroizolacja | IPX7 (wodoodporność) |
| Żywność | 2 baterie AAA/LR03 |
| Wymiary | 127mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 19 mm |
| Średnica korpusu lampy | 12.7 mm |