M020005
Φακός Mini AAA Led Maglite
Έκδοση LED του φακού Mini AAA Maglite.
Πιο ισχυρό από το μοντέλο λαμπτήρα και για το ίδιο μέγεθος, φωτίζει έως και 99 μέτρα.
• Φωτισμός ακριβείας
• Τροφοδοτείται από 2 μπαταρίες AAA/LR03
• Φωτισμός με ρυθμιζόμενη δέσμη με περιστροφή της κεφαλής: συγκεντρωμένος ή φαρδύς
• Ισχύς: 100 lumens
• Φωτίζει μέχρι 99 μέτρα
• Αυτονομία 3h45 σε πλήρη ισχύ
• Αδιάβροχο IPX7
• Résiste à une chute de 2 mètres
• Ανοδιωμένο εξωτερικό και εσωτερικό για αντοχή στη διάβρωση
Πωλείται με δύο μπαταρίες LR03 και ένα κλιπ στυλό
10 χρόνια εγγύηση

198 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 49 g |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 100 lumens |
| Ελαφριά ένταση | 2456 καντέλες |
| μέγιστη απόσταση | 99 m |
| Στεγανοποίηση | IPX7 (αδιάβροχο) |
| Φαγητό | 2 μπαταρίες AAA/LR03 |
| Διαστάσεις | 127 mm (μήκος) |
| Διάμετρος κεφαλής λαμπτήρα | 19 mm |
| Διάμετρος σώματος λαμπτήρα | 12.7 mm |