M020005
Flashlight Maglite faoi stiúir Mini AAA
Leagan LED den flashlight Mini AAA Maglite.
Níos cumhachtaí ná an múnla bolgán agus ar an méid céanna, illuminates sé suas le 99 méadar.
• Soilsiú beachtais
• Cumhachtaithe ag 2 chadhnraí AAA/LR03
• Soilsiú le bhíoma inchoigeartaithe ag casadh an ceann: tiubhaithe nó leathan
• Cumhacht: 100 lumens
• Soilse suas go dtí 99 méadar
• Neamhspleáchas 3h45 ag cumhacht iomlán
• IPX7 resistant uisce
• Résiste à une chute de 2 mètres
• Taobh amuigh agus taobh istigh anodized le haghaidh friotaíocht creimeadh
Díolta le dhá chadhnraí LR03 agus gearrthóg peann
bharántas 10 mbliana

198 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 49 g |
| Uasmhéid solais | 100 lúman |
| Déine solais | 2456 coinnle |
| Fad max | 99 m |
| Uiscedhíonta | IPX7 (uiscedhíonach) |
| Bia | 2 chairn AAA/LR03 |
| Toisí | 127mm (fad) |
| Trastomhas ceann lampa | 19 mm |
| Trastomhas comhlacht lampa | 12.7 mm |