FINESSE ANGEL (M57D 17 / M59D 17)
Rýchloťah s ultraľahkými karabínami ANGE
Quickdraw vybavená novými karabínami ANGE S a ANGE L.
Tieto ultraľahké karabíny ponúkajú optimálny pomer hmotnosť/pevnosť.
Prstene FINESSE Dyneema (vynikajúca odolnosť).
Dostupné v 17 cm.

-2 Položka položky
Môžete objednávať, počítajte s týždenným meškaním
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | Angel S vysoká a nízka: 66 g / Angel L vysoká a nízka: 78 g |
| Materiály | hliníkové karabíny / Dyneema krúžok s polyamidovými švami |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | karabína: CE EN 12275 typ B, UIAA |
| Pevnosť hlavnej osi | ANJEL S: 20 kN / ANJEL L: 22 kN |
| Odpor otvorených prstov | ANJEL S: 9 kN / ANJEL L: 10 kN |
| Pevnosť vedľajšej osi | ANJEL S: 7 kN / ANJEL L: 7 kN |
| Otvorenie | ANJEL S: 23 mm / ANJEL L: 26 mm |
| Schopnosť | 21 mm |
| Dĺžka popruhu | 17 cm |
| Pevnosť popruhu | 22 kN |
Rýchloťahovky ANGE FINESSE sú vybavené novými karabínami ANGE S a ANGE L. Technológia MonoFil Keylock od Petzla a H profil zaisťujú, že tieto karabíny sú ultraľahké a majú optimálny pomer hmotnosť/pevnosť. Zaručujú tiež vynikajúcu odolnosť, rovnako ako nové prstene FINESSE v Dyneema. Rýchloťahovky ANGE FINESSE sú vybavené STRING S pre správne umiestnenie karabíny na strane lana pri zapínaní a zároveň ochranu popruhu pred odieraním.
• Dostupné v dvoch verziách, aby vyhovovali potrebám každého:
- hľadanie ľahkosti: 17 cm expreska s ANGE S hore a dole (M57D 17)
- hľadanie ergonómie a jednoduchosti použitia: 17 cm rýchloťahovka s ANGE L hore a dole (M59D 17)
• Ultraľahké drôtené karabíny ANGE S a ANGE L:
- Petzl's MonoFil Keylock zaisťuje hladšie otváranie a zatváranie karabíny a zároveň ponúka oveľa dlhšiu životnosť ako tradičné drôtené karabíny,
- špecifický profil karabíny, ako aj jej časť v tvare H umožňujú optimalizovať veľkosť a pomer hmotnosť/odolnosť,
- potlač na spodnej časti karabíny je umiestnená tak, aby znehybňovala STRING, aby sa podporilo správne umiestnenie expresky voči karabíne.
• 10 mm široký prsteň FINESSE v Dyneema ponúka vynikajúci pomer hmotnosť/pevnosť
•STRING S drží karabínu expresky na strane lana na mieste a chráni popruh pred odieraním.