DJINN AXESS (M60AD 12 / M60AD 17)
Robustná expreska pre lezenie po skalách
Spoľahlivá a robustná expreska pre skalné lezenie.
Má popruh AXESS a dve karabíny DJINN: rovnú bránovú karabínu v hornej časti a zakrivenú bránovú karabínu v spodnej časti.
Dostupné v 12 alebo 17 cm.

34 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | M60AD 12: 107 g /M60AD 17: 113 g |
| Materiály | hliníková karabína / polyesterový popruh / guma STRING |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikácie | CE EN 12275 typ B, UIAA (karabíny) / CE EN 566, UIAA (rýchle ťahanie) |
| Pevnosť hlavnej osi | DJINN karabína: 23 kN |
| Odpor otvorených prstov | DJINN karabína: 9 kN |
| Pevnosť vedľajšej osi | DJINN karabína: 8 kN |
| Otvorenie | DJINN rovný prst: 24 mm / DJINN zakrivený prst: 27 mm |
| Schopnosť | 24 mm |
| Dĺžka popruhu | M53D 12: 12 cm /M53D 17: 17 cm |
| Pevnosť popruhu | 22 kN |
Rýchloťahovka DJINN AXESS je spoľahlivé a robustné riešenie pre učenie sa o lezení na skalách. Má popruh AXESS a dve karabíny DJINN: rovnú bránovú karabínu v hornej časti a zakrivenú bránovú karabínu v spodnej časti. Vrchná karabína v kombinácii so systémom Keylock a špecifickým tvarom nosa uľahčuje zapínanie a odopínanie kotvy. Spodná karabína je vybavená popruhovou ochranou STRING, ktorá drží karabínu na mieste a uľahčuje zapínanie lana.
• Rýchloťahovka DJINN AXESS určená pre dobrý štart v lezení
• Karabíny DJINN:
- veľký otvor na prsty pre uľahčenie manipulácie,
- časť v tvare H pre lepší pomer pevnosti a ľahkosti,
- širšie kontaktné plochy pre uľahčenie prechodu lana a zníženie opotrebenia karabíny,
- systém zobáka a Keylock navrhnutý tak, aby zabránil náhodnému zaseknutiu karabíny počas manévrov,
- pravý prst DJINN (horná časť expresky): uľahčuje zapínanie a odopínanie,
- DJINN zakrivený prst (spodná časť expresky): uľahčuje zapínanie lana.
• popruh AXESS:
- robustný dizajn,
- spodný koniec vybavený STRING na uchytenie karabíny a ochranu popruhu pred opotrebovaním,
• Dostupné v dvoch dĺžkach: 12 alebo 17 cm.
Parfait
Très bonne dégaine pour la falaise.
Expédition rapide. Que du bonheur
Achat.
Tres bon produit. Robuste et fiable. Bonne qualité.
DJINN AXESS
Dégaine robuste pour l'escalade en falaise