CONGA STRING (R42AB 020 / R42AB 030)
Sznury turystyczne
Sznurek turystyczny o średnicy 8 mm do montażu na poręczy.
• Lekki przewód półstatyczny
• Umożliwia montaż poręczy
Dostępny w 2 długościach: 20 m lub 30 m

594 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiały | poliamid |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 564, UIAA |
| Zabarwienie) | niebieski |
| Długość | 20m lub 30m |
| Średnica | 8 mm |
| Waga na metr | 43 g |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 15 kN |
| Budowa | 40 szpulek |
n