CONGA STRING (R42AB 020 / R42AB 030)
Cordons de senderisme
Cordó de senderisme de 8 mm de diàmetre per a la instal·lació de passamà.
• Cordó lleuger semiestàtic
• Permet la instal·lació d'un passamà
Disponible en 2 llargs: 20 m o 30 m

594 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Materials | poliamida |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 564, UIAA |
| colors) | blau |
| Llargada | 20m o 30m |
| Diàmetre | 8 mm |
| Pes per metre | 43 g |
| Resistència a la tracció | 15 kN |
| Construcció | 40 bobines |
n