CONGA STRING (R42AB 020 / R42AB 030)
Corda hiking
Corda hiking trastomhas 8 mm le haghaidh suiteáil ráillí láimhe.
• Corda leathstatach éadrom
• Ligeann sé ráille láimhe a shuiteáil
Ar fáil i 2 faid: 20 m nó 30 m

594 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhair | polaimíd |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 564, UIAA |
| Dathanna) | gorm |
| Fad | 20m nó 30m |
| Trastomhas | 8 mm |
| Meáchan in aghaidh an mhéadair | 43 g |
| Neart teanntachta | 15 kN |
| Tógáil | 40 eiteáin |
n