M010001
Kamera samochodowa XTC-280 Midland
Kompaktowa kamera FULL HD do aktywności na świeżym powietrzu.
Midland XTC 280 to jedna z najmniejszych i najlżejszych kamer samochodowych na rynku.
Ta zintegrowana kamera nagrywa w rozdzielczości 1080 pikseli przy 30 klatkach/s lub 720 pikseli przy 60 klatkach/s, (proporcje obrazu: 16:9).
Zawiera zintegrowany stabilizator obrazu.
• Najmniejszy i najlżejszy umożliwiający filmowanie w FULLHD na rynku: tylko 70 g
• Proste pstryknięcie palcem po jednym przycisku, aby włączyć lub wyłączyć i nagrywać
• Obiektyw ma 5 elementów o wysokiej wytrzymałości, a jego soczewka wykonana jest ze szkła hartowanego
• W zestawie wodoszczelna obudowa (do 60 m)

-1 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Rozdzielczość wideo | Cześć: 1920x1080 - L: 1280x720 |
| rozmiar wideo | MP4 |
| Zgodność systemu operacyjnego | Win XP, SP2, Vista, 7 i 8, Mac OS x 10.4 i nowsze |
| Uproszczone zamawianie | Włącz-Wyłącz / REC |
| Kąt otwarcia | Obiektyw szerokokątny 130° / pole widzenia 130° w trybie H (1080p) i 90° w trybie L (720p) |
| Stabilizator obrazu | cyfrowa dynamika |
| Klatki na sekundę (FPS) | 30 / 60 |
| Pojemność karty pamięci (maks.) | karta microSD 32 GB |
| Zasilanie - bateria | 900 mAh litowy (3h) |
| Wymiary DxGxW | 85 mm x 30,3 mm x 42,2 mm |
| Waga | 93 g |
Kamera Midland XTC 280 nagrywa wideo w formacie MP4, ale także audio na karcie SD (maks. 32 GB).
Pod spodem znajduje się gwint 1/4" (6mm), który umożliwia zamocowanie kamery na wielu wspornikach.
Jego wydajna bateria 900 mAh zapewnia 3 godziny nagrywania.
Jeden przycisk do natychmiastowego nagrywania!
Umieszczony na górze, szeroki i przesuwany, steruje Twoim XTC-280.
Uproszczone i intuicyjne ustawienia
Podstawowe ustawienia są intuicyjnie dostępne z tyłu kamery Midland XTC-280.
Wszystkie ważne informacje, które musisz znać na pierwszy rzut oka, są podsumowane przez trzy diody LED na aparacie: stan baterii, stan pamięci i stan aparatu.
Łatwość użycia
Podwójny stabilizator obrazu
Prawdziwy widok
Prawdziwa wizja 130° w rozdzielczości FULL HD gwarantuje wyjątkowo wyraźne ujęcie, unikając zniekształceń obrazu!
Kąt widzenia Tryb „Orle oko”
Tryb widzenia 90° „Eagle Eye” w rozdzielczości „HD”, jest w stanie uchwycić wszystkie szczegóły, nawet z bliska.
Przenośny i bardzo ergonomiczny
Dzięki swojemu kształtowi XTC-280 jest łatwy w montażu (nawet we własnym zakresie), w transporcie, przechowywaniu w dowolnym miejscu (w kieszeni). Wyposażony jest w uniwersalny gwint do zdjęć.
Wodoodporny
XTC-280 jest wodoszczelny do 60 metrów dzięki dołączonej obudowie
Dostępnych jest wiele akcesoriów do mocowania
Zawarte w tym pakiecie:
• Kamera Midland XTC 280
• Wodoszczelna obudowa do 60 metrów z gwintem ¼
• Uniwersalne samoprzylepne mocowanie do kasku
• Akumulator litowo-jonowy 3,7 V / 900 mAh
• Kabel USB
camera
Excellent rapport qualité/prix.
envoi dans colis bien confectionné.
camera Mitland xtc 280
Tarif au top, livraison et emballage OK. camera très pratique pour l'utilisation en chasse sous marine ou apnée.Autonomie batterie suffisante mais bien inférieure au maxi indiqué (1h /1h30 au lieu de 3h) ; en possédant une autre et en ayant eu deux autres, j'ai constaté des écarts très importants. Elle reste cependant un achat à conseiller par ses vidéos de haute qualité.Bonne affaire!