M010001
Dashcam XTC-280 Lár na Tíre
Dlúth ceamara FULL HD do do ghníomhaíochtaí amuigh faoin aer.
Tá an Lár-Tíre XTC 280 ar cheann de na ceamaraí daise is lú agus is éadroime ar an margadh.
Taifeadann an ceamara ar bord seo 1080 picteilín ag 30 fráma/soicind nó 720 picteilín ag 60 fráma/soicind, (Cóimheas Gné: 16:9).
Ionchorpraíonn sé cobhsaitheoir íomhá comhtháite.
• An ceann is lú agus is éadroime a cheadaíonn scannánú i FULLHD ar an margadh: ach 70 g
• Flick simplí de mhéar ar chnaipe amháin chun é a chasadh air nó a mhúchadh agus a thaifeadadh
• Tá 5 eilimint ard-neart ag an lionsa agus tá a lionsa déanta as gloine tempered
• Tá an cás uiscedhíonach (suas go dtí 60 m) san áireamh sa bhosca

-1 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Rún físeán | Haigh: 1920x1080 - L: 1280x720 |
| méid físeáin | MP4 |
| Comhoiriúnacht an Chórais Oibriúcháin | Win XP, SP2, Vista, 7 agus 8, Mac OSX x 10.4 agus os a chionn |
| Ordú simplithe | Ar-Amach / REC |
| Uillinn oscailte | Lionsa uillinn leathan 130 ° / réimse radhairc 130 ° i mód H (1080p) agus 90 ° i mód L (720p) |
| Cobhsaitheoir íomhá | dinimiciúil digiteach |
| Frámaí in aghaidh an tsoicind (FPS) | 30 / 60 |
| Toilleadh cárta cuimhne (uas) | microSD 32GB |
| Soláthar cumhachta - ceallraí | litiam 900 mAh (3h) |
| Toisí LxDxH | 85 mm x 30,3 mm x 42,2 mm |
| Meáchan | 93 g |
Taifeadann ceamara Lár na Tíre XTC 280 físeáin i bhformáid MP4 ach freisin fuaime ar chárta SD (uasmhéid 32GB).
Tá snáithe scriú 1/4" (6mm) aige thíos a ligeann don cheamara a bheith socraithe ar go leor tacaí.
Soláthraíonn a ceallraí 900mAh ardfheidhmíochta 3 uair an chloig d'am taifeadta.
Cnaipe amháin le haghaidh taifeadadh láithreach!
Curtha ar an mbarr, leathan agus sleamhnáin, rialaíonn sé do XTC-280.
Socruithe simplithe agus iomasach
Tá rochtain iomasach ar na socruithe riachtanacha ar chúl do cheamara Lár Tíre XTC-280.
Déanann trí stiúir ar an gceamara achoimre ar an bhfaisnéis chriticiúil go léir a theastaíonn uait a bheith ar eolas agat: stádas ceallraí, stádas cuimhne, agus stádas ceamara.
Éasca le húsáid
Cobhsaitheoir Íomhá Dual
Amharc Fíor
Cinntíonn a fhís 130 ° fíor i HD Iomlán, lámhaigh thar a bheith soiléir, ag seachaint aon saobhadh íomhá!
Uillinn radhairc mód "Eagle Eye".
Tá mód amhairc 90° "Eagle Eye" i dtaifeach "HD", in ann na sonraí go léir a ghabháil fiú gar-suas.
Inaistrithe agus an-eirgeanamaíochta
A bhuíochas dá cruth, tá an XTC-280 éasca a shuiteáil (fiú ar do chuid féin), a iompar, a stóráil in áit ar bith (i do phóca) Tá sé feistithe le snáithe scriú grianghraf uilíoch.
Uiscedhíonach
Tá an XTC-280 uiscedhíonach suas le 60 méadar, a bhuíochas dá thithíocht san áireamh
Go leor gabhálais ar fáil le socrú
San áireamh sa phacáiste seo:
• Ceamara Lár Tíre XTC 280
• Cás uiscedhíonach go 60 méadar le ¼ snáithe scriú
• Feiste clogad greamaitheach uilíoch
• Ceallraí litiam-ian 3.7V / 900mAh
• Cábla USB
camera
Excellent rapport qualité/prix.
envoi dans colis bien confectionné.
camera Mitland xtc 280
Tarif au top, livraison et emballage OK. camera très pratique pour l'utilisation en chasse sous marine ou apnée.Autonomie batterie suffisante mais bien inférieure au maxi indiqué (1h /1h30 au lieu de 3h) ; en possédant une autre et en ayant eu deux autres, j'ai constaté des écarts très importants. Elle reste cependant un achat à conseiller par ses vidéos de haute qualité.Bonne affaire!