M010001
Dashcam XTC-280 Midland
Càmera compacta FULL HD per a les teves activitats a l'aire lliure.
La Midland XTC 280 és una de les càmeres de tauler més petites i lleugeres del mercat.
Aquesta càmera incorporada enregistra en 1080 píxels a 30 fotogrames/seg o 720 píxels a 60 fotogrames/seg, (relació d'aspecte: 16:9).
Incorpora un estabilitzador d'imatge integrat.
• El més petit i lleuger que permet filmar en FULLHD del mercat: només 70 g
• Un simple toc d'un dit sobre un sol botó per activar-lo o apagar-lo i gravar-lo
• La lent té 5 elements d'alta resistència i la seva lent està feta de vidre temperat
• La caixa impermeable (fins a 60 m) està inclosa a la caixa

-1 Article Elements
Aquest producte ja no està en estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Resolució de vídeo | Alta: 1920 x 1080 - L: 1280 x 720 |
| mida del vídeo | MP4 |
| Compatibilitat de sistemes operatius | Guanyeu XP, SP2, Vista, 7 i 8, Mac OS x 10.4 i superior |
| Comandes simplificades | On-Off / REC |
| Angle d'obertura | Lent gran angular de 130° / camp de visió de 130° en mode H (1080p) i 90° en mode L (720p) |
| Estabilitzador d'imatge | dinàmica digital |
| Fotogrames per segon (FPS) | 30 / 60 |
| Capacitat de la targeta de memòria (màx.) | microSD de 32 GB |
| Font d'alimentació - bateria | 900 mAh de liti (3 h) |
| Mides LxPxH | 85 mm x 30,3 mm x 42,2 mm |
| Pes | 93 g |
La càmera Midland XTC 280 grava vídeo en format MP4 però també àudio en una targeta SD (màxim 32 GB).
Té una rosca de cargol d'1/4 "(6 mm) a sota que permet fixar la càmera a molts suports.
La seva bateria d'alt rendiment de 900 mAh ofereix 3 hores de temps de gravació.
Un botó per a la gravació immediata!
Col·locat a la part superior, ample i lliscant, controla el teu XTC-280.
Configuració simplificada i intuïtiva
Els paràmetres essencials són accessibles de manera intuïtiva a la part posterior de la càmera Midland XTC-280.
Tota la informació vital que necessiteu saber "d'un cop d'ull" es resumeix amb tres LED a la càmera: estat de la bateria, estat de la memòria i estat de la càmera.
Facilitat d'ús
Estabilitzador d'imatge dual
Vista real
La seva visió real de 130° en FULL HD, garanteix una fotografia extremadament clara, evitant qualsevol distorsió de la imatge!
Angle de visió Mode "Ull d'àguila".
El mode de visualització de 90° "Ull d'àguila" amb resolució "HD", és capaç de capturar tots els detalls fins i tot en primer pla.
Portàtil i molt ergonòmic
Gràcies a la seva forma, l'XTC-280 és fàcil d'instal·lar (fins i tot pel vostre compte), de transportar, d'emmagatzemar a qualsevol lloc (a la butxaca) Està equipat amb una rosca fotogràfica universal.
Impermeable
El XTC-280 és impermeable fins a 60 metres, gràcies a la seva carcassa inclosa
Molts accessoris disponibles per a la fixació
Inclòs en aquest pack:
• Càmera Midland XTC 280
• Un estoig impermeable fins a 60 metres amb rosca de ¼ de rosca
• Un suport adhesiu universal per a casc
• Una bateria d'ions de liti de 3,7 V / 900 mAh
• Un cable USB
camera
Excellent rapport qualité/prix.
envoi dans colis bien confectionné.
camera Mitland xtc 280
Tarif au top, livraison et emballage OK. camera très pratique pour l'utilisation en chasse sous marine ou apnée.Autonomie batterie suffisante mais bien inférieure au maxi indiqué (1h /1h30 au lieu de 3h) ; en possédant une autre et en ayant eu deux autres, j'ai constaté des écarts très importants. Elle reste cependant un achat à conseiller par ses vidéos de haute qualité.Bonne affaire!