K010006
SERIA ZŁOTA
Gold Carbon to najwyższej klasy 3-sekcyjne kije teleskopowe o bardzo atrakcyjnym neonowo żółtym, czerwonym i czarnym designie.
Złożone w 80% z włókna węglowego typu „HR T900”, kije są lekkie, wytrzymałe i wyposażone w odpinane lekkie rękawice.
• Regulowany: 65-125 cm
• Bardzo lekki (tylko 220 g na sztyft)
• 80% włókien HR T900 z włókna węglowego
• Długa piankowa rączka dla lepszej przyczepności na zboczach
• Odpinana lekka rękawica „konfort”
• Prosty i niezawodny system regulacji klap Easy-Lock
• Końcówka stożkowa z końcówką wolframową
• Podkładki aeroD 35 mm zapewniające dynamiczne wsparcie
Patyczki wyprodukowane we Francji w Grenoble.
2 lata gwarancji.
Sprzedałem parę
Kijki przeznaczone do biegów przełajowych i pieszych wędrówek

192 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 80% węgla HR T900 |
| Waga | 220 g (na sztyft) |
| Ciąć | regulowany 65-125cm |
| Długość po złożeniu | 46 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | długa piana |
| pasek na rękę | Komfortowe światło |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Pralka | AeroD 35 mm |
| Numer referencyjny producenta | RKP04 |
Zastosowane technologie:
• Materiał węglowy HR T900
Wysokomodułowa technologia karbonowa HR T900 jest najlżejszym węglem, co pozwala przy tej samej wadze zwiększyć jej wytrzymałość mechaniczną i zapewnia kijowi wysoką wytrzymałość oraz zapewnia wyjątkowe tłumienie drgań podczas użytkowania.
• System regulacji drążka Easy Lock
System regulacji Easy Lock gwarantuje skuteczne i proste blokowanie wysokości tyczki dzięki podwójnemu systemowi dociągania.
• podkładki aeroD
Krążki aeroD o średnicy 35 mm zapewniają dynamiczne wsparcie w każdym terenie.
Baton gold carbon
Leger,système de blocage hyper rapide, place réduite une fois les batons repliés. Les poignées longues sont agréables, bonne tenue en main. Parfait.