K010006
SÈRIE OR
Els Gold Carbon són pals telescòpics de 3 seccions de gamma alta amb un disseny groc neó, vermell i negre molt atractiu.
Compostos per un 80% de carboni tipus "HR T900", els pals són lleugers, robusts i equipats amb guants lleugers desmuntables.
• Ajustable: 65-125 cm
• Molt lleuger (només 220 g per pal)
• 80% de carboni HR T900 fils
• Mànec llarg d'escuma per a una millor adherència en pendents
• Guant lleuger "konfort" desmuntable
• Sistema d'ajust de solapa Easy-Lock senzill i fiable
• Punta cònica amb punta de tungstè
• Volanderes aeroD de 35 mm per a un suport dinàmic
Bastons fets a França a Grenoble.
2 anys de garantia.
Vengut el parell
Bastons destinats a Trail-Running i senderisme

192 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 80% de carboni HR T900 |
| Pes | 220 g (per pal) |
| Tallar | ajustable 65-125cm |
| Longitud plegada | 46 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | Bloqueig fàcil |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | escuma llarga |
| corretja de mà | Llum de confort |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Rentadora | aeroD 35 mm |
| Referència del fabricant | RKP04 |
Tecnologies utilitzades:
• Material de carboni HR T900
La tecnologia de carboni HR T900 d'alt mòdul és el carboni més lleuger, la qual cosa permet que el mateix pes augmenti la seva resistència mecànica i confereix al stick una gran resistència i assegura una atenuació excepcional de les vibracions durant l'ús.
• Sistema d'ajust Easy Lock
El sistema d'ajust Easy Lock garanteix un bloqueig efectiu i senzill de l'alçada del pal gràcies a un sistema de doble tensió.
• rentadores aeroD
Els discos aeroD de 35 mm de diàmetre permeten un suport dinàmic en tot tipus de terreny.
Baton gold carbon
Leger,système de blocage hyper rapide, place réduite une fois les batons repliés. Les poignées longues sont agréables, bonne tenue en main. Parfait.