K010006
ЗЛАТНА СЕрия
Gold Carbon са най-добрите 3-секционни телескопични щеки с много атрактивен неонов жълт, червен и черен дизайн.
Съставени от 80% карбон тип "HR T900", стълбовете са леки, здрави и оборудвани с подвижни светлинни ръкавици.
• Регулируема: 65-125 см
• Много лек (само 220 g на пръчка)
• 80% въглеродни нишки HR T900
• Дълга дръжка от пяна за по-добро сцепление на склонове
• Разглобяема лека ръкавица "конфорт".
• Проста и надеждна система за регулиране на клапата Easy-Lock
• Коничен накрайник с волфрамов връх
• 35 мм aeroD шайби за динамична опора
Пръчки, произведени във Франция в Гренобъл.
2 години гаранция.
Продадох двойката
Щеки, предназначени за бягане и туризъм

192 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 80% въглерод HR T900 |
| Тегло | 220 г (на пръчка) |
| Разрез | регулируема 65-125см |
| Сгъната дължина | 46 cm |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Лесно заключване |
| Диаметър на нишката | 16 / 14 / 12 |
| Дръжка | дълга пяна |
| ремък за ръка | Конфортна светлина |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| шайба | aeroD 35 мм |
| Референция на производителя | RKP04 |
Използвани технологии:
• HR T900 въглероден материал
Карбоновата технология HR T900 с висок модул е u200bu200bнай-лекият карбон, който позволява със същото тегло да повиши неговата механична устойчивост и придава на стик висока устойчивост и осигурява изключително затихване на вибрациите по време на употреба.
• Система за регулиране на лоста Easy Lock
Системата за регулиране Easy Lock гарантира ефективно и лесно блокиране на височината на пръчката благодарение на двойна система за затягане.
• AeroD шайби
AeroD шайбите с диаметър 35 мм позволяват динамична поддръжка на всички видове терен.
Baton gold carbon
Leger,système de blocage hyper rapide, place réduite une fois les batons repliés. Les poignées longues sont agréables, bonne tenue en main. Parfait.