Kijki do biegów przełajowych Quick Stick Carbon Cork Lacal
Gamme Szybka wędrówka
Lacal i jego twórca Pascal Guidetti oferują Quick Stick Carbon Cork, pierwsze kijki na świecie wyposażone w uchwyt (3P+) opatentowany z wielopozycyjnym systemem mocowania rękawic (technologia 1/4 Turn Fixed).
Traileur może dzięki temu innowacyjnemu uchwytowi bardzo szybko zaczepić i odczepić rękawicę i ustawić rękę w optymalny sposób w zależności od nachylenia terenu.
Kije wyposażone są w system blokowania Quick Fast Lock, sczepienie splotek jest natychmiastowe poprzez proste dociśnięcie do podłoża.
Po złożeniu dzięki systemowi Elastic Clip, możesz je z łatwością zawiesić na zaczepach plecaka lub umieścić w kołczanie.
Pomoc w doborze rozmiaru kijków:
Laski o wysokości 115-121 cm -> wzrost osoby od 168 do 181 cm
- Wkładki rękawic w rozmiarach 115, 118 i 121 cm
Laski o wysokości 124-130 cm -> wzrost osoby od 182 do 196 cm
- Wkładki rękawic w rozmiarach 124, 127 i 130 cm
• Szybko rozkładające się odłamywane 3-żyłowe tyczki
• Konstrukcja z włókna węglowego: lekki materiał, który zapobiega wibracjom przedramion
• Splot dolny z aluminium 7075 T6 zapewniający wysoką odporność na uderzenia
• Ultrakompaktowe: złożone 45 cm [115-121 cm kije] / 47 cm złożone [124-130 cm kije]
• Opatentowany system Quick Fast Lock do blokowania pasm
• System Elastic Clip do ujednolicenia pasm na czas transportu
• Opatentowany uchwyt z korka 3P+ z 3-pozycyjnym systemem mocowania 1/4 obrotu
• Regulowana i oddychająca rękawica
• Wskazówka dotycząca rozmiaru węglika wolframu
• Krążki trekkingowe i szerokie krążki na zimę
Dostępny w 2 rozmiarach: 115-121cm / 124-130cm
Kijki do biegania przełajowego opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę sprzętu technicznego przeznaczonego do użytku na świeżym powietrzu

1000 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | dolna linka z włókna węglowego i aluminium 7075 T6 |
| Waga | 450 g na parę [115-121 cm] / 460 g na parę [124-130 cm] |
| Ciąć | 115-121 cm / 124-130 cm |
| Długość po złożeniu | 45 cm [115-121 cm] / 47 cm [130 cm] |
| Liczba pasm | 3 [14 / 14 / 14 mm] |
| Uchwyt | opatentowany uchwyt z korka 3P+ z systemem 1/4 Turn Fix |
| Punkt | Wskazówka dotycząca rozmiaru węglika wolframu |
| Pralka | lato zima |
| Numer referencyjny producenta | FR-03-060 / FR-03-061 |
Technologie:
•Rękojeść z korka 3P+ z systemem wielopozycyjnym 1/4 Turn Fix
• System szybkiego i szybkiego wdrażania blokady
• Elastyczny klips
• System wymiany krążków na lato/zimę Change Tip