Пръчки за бягане Quick Stick Carbon Cork Lacal
Gamme Fast-Hiking
Lacal и неговият създател Pascal Guidetti предлагат с Quick Stick Carbon Cork, първите щеки в света, оборудвани с дръжка (3P+), патентована с многопозиционна система за закрепване на ръкавици (1/4 Turn Fixed технология).
Благодарение на тази иновативна дръжка Traileur може да закачи и откачи ръкавицата си много бързо и да позиционира ръката си по оптимален начин според наклона на земята.
Стълбовете са оборудвани със заключващата система Quick Fast Lock, свързването на нишките става мигновено чрез просто натискане върху земята.
Поддържани сгънати със системата Elastic Clip, можете да ги закачите с лекота благодарение на щипките на вашата раница или да ги поставите в колчан.
Помощ при избора на размера на пръчките:
Пръчки с височина 115-121 см -> височина на човек между 168 и 181 см
- Вложки за ръкавици с размери 115, 118 и 121 см
Пръчки с височина 124-130 см -> височина на човек между 182 и 196 см
- Вложки за ръкавици с размери 124, 127 и 130 см
• Бързо разгръщащи се 3-жилни стълбове
• Карбонова конструкция: лек материал, който избягва вибрациите в предмишниците
• Долна нишка от алуминий 7075 T6, която осигурява висока устойчивост на удар
• Ултракомпактен: 45 см сгънати [115-121 см пръти] / 47 см сгънати [124-130 см пръти]
• Патентована система Quick Fast Lock за фиксиране на кичурите
• Elastic Clip система за обединяване на нишките за транспортиране
• Патентована коркова дръжка 3P+ с 3-позиционна 1/4 Turn Fix система
• Регулируема и дишаща ръкавица
• Накрайник с размер на волфрамов карбид
• Трекинг шайби и широки шайби за зимата
Предлага се в 2 размера: 115-121см / 124-130см
Щеки за бягане по пътеки, разработени във Франция в Гренобъл от Паскал Гуидети, известен изобретател на техническо оборудване за открито

1000 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | карбон и 7075 T6 алуминиева долна нишка |
| Тегло | 450 g за чифт [115-121 cm] / 460 g за чифт [124-130 cm] |
| Разрез | 115-121 cm / 124-130 cm |
| Сгъната дължина | 45 cm [115-121 cm] / 47 cm [130 cm] |
| Брой нишки | 3 [14 / 14 / 14 mm] |
| Дръжка | патентована 3P+ коркова дръжка с 1/4 Turn Fix система |
| Точка | Накрайник с размер на волфрамов карбид |
| шайба | лято зима |
| Референция на производителя | FR-03-060 / FR-03-061 |
Технологии:
•3P+ коркова дръжка с 1/4 Turn Fix многопозиционна система
• Система за разгръщане Quick Fast Lock
• Еластична щипка
• Система за смяна на накрайника лято/зима