Dystans Z Tyczki Z-POLES Czarny Diament - Seria Distance
Nowa wersja
Całkowicie aluminiowa wersja dla większej wytrzymałości, Distance Z Black Diamond to składane kije o stałej długości wyposażone w technologię Z-Pole uznawaną przez praktyków od lat.
Na codziennych szlakach, pieszych wędrówkach lub bieganiu w terenie kijki Distance Z zapewnią Ci prawdziwe wsparcie.
Ewolucje tej nowej wersji:
• Średnica nici zmniejszona do 12 mm, aby uzyskać lekkość
• Nowy, bardziej ergonomiczny przycisk „Push Button Lock”, który ułatwia składanie
• Nowy pasek na nadgarstek „Distance” wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu
• Dodatkowa długość paska na nadgarstek wsuwa się w jarzmo tunelu, aby uniknąć dyskomfortu
• Nowa końcówka techniczna z podkładką o zmniejszonej objętości, aby zapobiec zaczepianiu się o piargi
• Teraz w zestawie krążki śnieżne 55 mm
Specyfika:
• Solidne 3-warstwowe składane kijki
• Ultralekki [172 g na patyk] i ultrakompaktowy [złożony 40 cm] - długość 120 cm
• Konstrukcja w 100% z aluminium 7075: lekki, mocny i wytrzymały materiał
• Technologia szybkiego wdrażania Z-Pole
• Solidne słupy ze wzmocnionymi złączami dzięki dodatkowi aluminiowego pierścienia
• Lekkie, antypoślizgowe uchwyty z pianki EVA, oddychający, odprowadzający wilgoć pasek na nadgarstek
• Mała przedłużka pod antypoślizgową rączką z pianki EVA
• Końcówki z węglika spiekanego (zamontowane na kolbie) i gumowe końcówki techniczne do asfaltu, niebrudzące i wymienne
• Krążki śnieżne z korkiem z klipsami do trzymania złożonych pasm
Kolor: cyny
Dostępny w 4 rozmiarach: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Sprzedałem parę
Kijki przeznaczone do biegów przełajowych i pieszych wędrówek


1186 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% aluminium 7075 |
| Waga | 316 g [100 cm] / 330 g [110 cm] / 344 g [120 cm] / 358 g [130 cm] |
| Ciąć | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Długość po złożeniu | 33 cm [100 cm] / 37 cm [110 cm] / 40 cm [120 cm] / 44 cm [130 cm] |
| Liczba pasm | 3 |
| Uchwyt | lekka i przyczepna pianka EVA |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | krążek o zmniejszonej objętości i krążek śnieżny Stopper z klipsami końcowymi |
| Numer referencyjny producenta | BD112532 |
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty, ergonomiczny przycisk do składania pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

La poignée Distance:
Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
• Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.
• W wyścigach, w których priorytetem jest napęd pod górę: wybierz kijki o rozmiarze nieco mniejszym niż ten, który Ci odpowiada.
• Możesz również użyć następującego wzoru: wysokość patyków u003d wzrost osoby x 0,67
Sugerowana długość:
batons
livraison rapide et produit conforme.
Très bon produit !
Premier achat de baton me concernant, après avoir hésité entre beaucoup de modèle.
Très satisfait du produit, facile à utiliser, léger, apparemment solide, bonne qualité.
Utilisé pour l'instant pour des entraintements seulement, à voir lors d'un trail long prochain !