Distance Z-stokken Z-POLES Black Diamond - Distance Series
Nieuwe versie
Een volledig aluminium versie voor meer stevigheid, de Distance Z Black Diamond zijn opvouwbare vaste lengte stokken uitgerust met de Z-Pole-technologie die al jaren wordt erkend door beoefenaars.
Op alledaagse paden, wandelen of trailrunning, bieden de Distance Z-stokken je echte ondersteuning.
De evoluties van deze nieuwe versie:
• Diameter van de strengen teruggebracht tot 12 mm om aan lichtheid te winnen
• Nieuwe, meer ergonomische "Push Button Lock"-knop die het opvouwen gemakkelijker maakt
• Nieuwe "Distance" polsband gemaakt van gerecyclede materialen
• Extra lengte van de polsband past in het tunneljuk om ongemak te voorkomen
• Nieuwe technische tip met sluitring met kleiner volume om vasthaken in de scree te voorkomen
• 55 mm sneeuwpucks nu inbegrepen
De bijzonderheden:
• Stevige 3-laags vouwstokken
• Ultralicht [172 g per stick] en ultracompact [40 cm opgevouwen] - in lengte 120 cm
• 100% 7075 aluminium constructie: lichtgewicht, sterk en duurzaam materiaal
• Technologie voor snelle implementatie van Z-Pole
• Stevige palen met verstevigde juncties dankzij de toevoeging van een aluminium ring
• Lichtgewicht antislip EVA-schuimhandvatten, ademende, vochtafvoerende polsband
• Kleine verlenging onder de antislip handgreep van EVA-schuim
• Tech carbide tips (standaard gemonteerd) en rubberen tech tips voor asfalt non-marking en uitwisselbaar
• Stop sneeuwpucks met strengclips om de gevouwen strengen vast te houden
Kleur: tin
Verkrijgbaar in 4 maten: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Verkocht het paar
Stokken bedoeld voor trailrunning en wandelen


1186 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 100% 7075 aluminium |
| Gewicht | 316 g [100 cm] / 330 g [110 cm] / 344 g [120 cm] / 358 g [130 cm] |
| Snee | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Opgevouwen lengte | 33 cm [100 cm] / 37 cm [110 cm] / 40 cm [120 cm] / 44 cm [130 cm] |
| Aantal strengen | 3 |
| Omgaan met | licht en gripvast EVA-schuim |
| Punt | Verwisselbare hardmetalen tech-tip en rubberen tech-tip |
| Wasmachine | puck met verminderd volume en stopper sneeuwpuck met eindclips |
| Referentie fabrikant: | BD112532 |
Het Z-Pole Rapid Deployment-systeem:
De technologie voor het inzetten van kegels is geïnspireerd op de knowhow van Black Diamond op het gebied van lawinesondes en is een essentieel onderdeel van de robuustheid, stabiliteit en snelheid van inzet van Z-Pole-stokken.
Pak gewoon het handvat en het bovenste uiteinde van de paal vast en trek ze vervolgens elk in een tegenovergestelde richting. De stick klikt op zijn plaats en vergrendelt.
Elke Rapid Deployment Cone wordt gebruikt om één streng van de stick te geleiden en te positioneren en vervolgens om de kruising vast te zetten wanneer de stick is vergrendeld.
Zachte beschermende eindkappen bedekken de centrale Kevlar-kabel van de paal in opgevouwen toestand.
Het Z-Pole Rapid Deployment System heeft drie unieke elementen:
• Een onzichtbaar intern snoer/kabel
• Een eenvoudige ergonomische drukknop om de streng te vouwen
• Snelle kegelimplementatie in één stap

La poignée Distance:
Hulp bij het kiezen van de maat van de Z-Pole sticks:
• Voor wandelen, wandelen en dragen, waarbij de criteria van stabiliteit en ondersteuning een prioriteit zijn: kies een stokmaat die iets groter is dan degene die bij je past.
• Voor racen, waarbij het criterium bergopwaartse voortstuwing een prioriteit is: kies een stokmaat die iets kleiner is dan degene die bij je past.
• Je kunt ook de volgende formule gebruiken: hoogte van stokken u003d lengte van persoon x 0,67
Voorgestelde lengte:
batons
livraison rapide et produit conforme.
Très bon produit !
Premier achat de baton me concernant, après avoir hésité entre beaucoup de modèle.
Très satisfait du produit, facile à utiliser, léger, apparemment solide, bonne qualité.
Utilisé pour l'instant pour des entraintements seulement, à voir lors d'un trail long prochain !