Fad Z Polannaigh Z-POLES Black Diamond - Sraith Fad
Leagan nua
Leagan uile-alúmanam le haghaidh sturdiness níos mó, is cuaillí fad seasta infhillte iad an Fad Z Black Diamond atá feistithe leis an teicneolaíocht Z-Pole atá aitheanta ag cleachtóirí le blianta fada.
Ar chosáin laethúla, fánaíochta nó cosáin, tabharfaidh na cuaillí Fad Z tacaíocht fíor duit.
Forbairtí an leagain nua seo:
• Trastomhas na snáitheanna laghdaithe go 12 mm le méadú ar an gile
• Cnaipe nua, níos eirgeanamaíochta "Push Button Lock" a fhágann gur fusa fillte
• Strap caol nua "Fad" déanta as ábhair athchúrsáilte
• Téann fad breise an strap chaol na láimhe isteach sa chuing tolláin chun míchompord a sheachaint
• Leid theicniúil nua le niteoir toirte laghdaithe chun sní isteach i gcarraigeacha a chosc
• pucks sneachta 55mm san áireamh anois
Na sainiúlachtaí:
• Cuaillí fillte Sturdy 3-ply
• Ultra-éadrom [172 g in aghaidh an bhata] agus ultra-dhlúth [40 cm fillte] - ar fad 120 cm
• Tógáil alúmanaim 100% 7075: ábhar éadrom, láidir agus durable
• Teicneolaíocht um Imscaradh Mear Z-Pole
• Cuaillí sturdy le hacomhail threisithe a bhuíochas le fáinne alúmanaim a chur leis
• Láimhseálann cúr EVA éadrom neamh-duillín, strap caol inálaithe agus wicking taise
• Síneadh beag faoin láimhseáil cúr EVA neamh-duillín
• Leideanna chomhdhúile teicneolaíochtaí (stoc feistithe) agus rubair Leideanna teicniúla maidir le asfalt neamh-marcáil idirmhalartaithe
• Pucks stopper sneachta le gearrthóga snáithe chun na snáitheanna fillte a shealbhú
Dath: Piobar
Ar fáil i 4 mhéid: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Dhíol an péire
Polannaigh atá beartaithe le haghaidh siúlóide agus fánaíochta


1186 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% 7075 alúmanam |
| Meáchan | 316 g [100 cm] / 330 g [110 cm] / 344 g [120 cm] / 358 g [130 cm] |
| Gearr | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Fad fillte | 33 cm [100 cm] / 37 cm [110 cm] / 40 cm [120 cm] / 44 cm [130 cm] |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| Láimhseáil | cúr EVA éadrom agus grippy |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | poc toirte laghdaithe agus poc sneachta Stopper le gearrthóga deiridh |
| Tagairt monaróir | BD112532 |
An Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
Tá teicneolaíocht imscaradh cón spreagtha ag fios gnó Black Diamond i dtóraithe sléibhe, tá sé ina chuid riachtanach de stóinseacht, cobhsaíocht agus luas imscaradh cuaillí Z-Pole.
Níl le déanamh ach grab an hanla agus foirceann uachtair an cuaille agus ansin iad a tharraingt i dtreo eile. Léimeann an bata ina áit agus glasann sé.
Úsáidtear gach Cón Mear-Imlonnaithe chun snáithe amháin den mhaide a threorú agus a shuíomh agus ansin chun an t-acomhal a dhaingniú nuair a bhíonn an bata faoi ghlas.
Clúdaíonn caipíní deiridh bog cosanta cábla lárnach Kevlar an cuaille nuair a bhíonn sé fillte.
Tá trí ghné uathúla ag Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
• Corda/cábla inmheánach dofheicthe
• Brúigh cnaipe simplí eirgeanamaíochta chun an snáithe a fhilleadh
• Imscaradh tapa cón aon-chéim

La poignée Distance:
Cabhair maidir le méid na gcuaillí Z-Pole a roghnú:
• Le haghaidh siúl, siúl agus iompar, áit a bhfuil na critéir maidir le cobhsaíocht agus tacaíocht mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos mó ná an ceann a oireann duit.
• Le haghaidh rásaíochta, áit a bhfuil an critéar tiomána suas an cnoc mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos lú ná an ceann a oireann duit.
• Is féidir leat an fhoirmle seo a leanas a úsáid freisin: airde maidí u003d airde duine x 0.67
Fad molta:
batons
livraison rapide et produit conforme.
Très bon produit !
Premier achat de baton me concernant, après avoir hésité entre beaucoup de modèle.
Très satisfait du produit, facile à utiliser, léger, apparemment solide, bonne qualité.
Utilisé pour l'instant pour des entraintements seulement, à voir lors d'un trail long prochain !