B010044
SERIA ALPEJSKA 2018-2019
Kijki trekkingowe Alpine Carbon Cork Black Diamond
Całoroczne (lato/zima) kije wykonane w 100% z włókna węglowego dla turystów poszukujących lekkich kijków z najwyższej półki.
Alpine Carbon to lekka i zwrotna tyczka z uchwytem z naturalnego korka i wysokowydajnym systemem regulacji rozmiaru FlickLock® Pro.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Skład w 100% z włókna węglowego
• Podwójny system regulacji FlickLock Pro o wysokiej wytrzymałości
• Uchwyt z naturalnego korka z pokrętłem o podwójnej gęstości
• Pasek na nadgarstek z nubuku 360 stopni (odprowadzający wilgoć i oddychający)
• Antypoślizgowa przedłużka z pianki EVA pod uchwytem
• Wskazówki Flex Tech dotyczące używania końcówek z węglika lub gumy
• Cienkie krążki trekkingowe oraz krążki do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 63-130 cm
Sprzedałem parę.

84 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% węgla |
| Waga | 475g (para) |
| Ciąć | regulowany: 63-130cm |
| Długość po złożeniu | 63 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® Pro |
| Uchwyt | korek z lekką i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Nubuk 360 stopni, odprowadzający wilgoć i oddychający |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | Trekking cienki (na lato) i Powder (szeroki do wyciągów na śniegu) |
| Numer referencyjny producenta | BD112192 |
Kijki Alpine Carbon Cork Black Diamond to wysokiej klasy trzyczęściowe kije teleskopowe.
Dzięki składowi 100% węgla są lekkie i pochłaniają wibracje.
Podwójny system FlickLock Pro (clamshell) zapewnia dużą swobodę w dostosowaniu rozmiaru kija do profilu terenu. FlickLock Pro ze stali nierdzewnej jest bardzo wytrzymały i bezpieczny, jest to jeden z najpotężniejszych systemów regulacji z optymalną siłą blokowania.
Kije te mają dwa rodzaje szczytówek, karbidowe i gumowe, które można dostosować do charakteru trasy.
Wyposażony w wygodne korkowe uchwyty, wyściełane i regulowane paski oraz antypoślizgowe przedłużenia z pianki EVA, które zapobiegają poślizgowi na zboczach, Alpine Carbon Cork spodoba się turystom na długie, kilkudniowe wędrówki!
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce konstrukcję ze stali nierdzewnej, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej zaprojektowana z myślą o trwałości

Super vendeur et produit
Super satisfait avec mon achat. Produit au top et la service également. Merci!
Envoi hyper rapide et produit hyper fiable
Appelé un mercredi pour prises d'infos, commande' le jour même. Envoi jeudi et réception du produit samedi. Envoi et réactivité' a top pour un voyage prévu le mardi suivant...
La qualité' était au rdv. Produit très fiable et aucun problème. Au préalable nous avons testé' d'autres produits qui semblaient hyper fragile