G010107

Teleskopowe kijki do chodzenia na każdą pogodę.
B3 Light Guidetti to kijek trekkingowy z 3 żyłkami z aluminium 7075 i wyposażony w system regulacji Easy Lock.
Długi piankowy uchwyt zapobiega ślizganiu się i sprawia, że u200bu200bjest to szczególnie odpowiedni kij na zimowe wypady na rakietach śnieżnych lub skitourowe.
Idealny dla spacerowiczów poszukujących mocnych i wygodnych kijków.
• 3-sekcyjne kije teleskopowe (tylko 64 cm po złożeniu)
• Uchwyt z pianki EVA z długim uchwytem z pianki
• Wygodny regulowany pasek na nadgarstek
• System mocowania Easy Lock
• Skład 100% aluminium Ultra Tech 7075
• Stożkowa końcówka z końcówką wolframową zapewnia bardzo dobry chwyt
• Krążki trekkingowe 60mm na lato i krążki do puchu 90mm na zimę
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
2 lata gwarancji.
Sprzedawane w parach z 2 rodzajami krążków (małym i dużym) oraz końcówką do każdego kija


8 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Ultra Tech 7075 aluminium |
| Waga | 254 g (na sztyft) |
| Ciąć | regulowany 65-135cm (maks.) |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | Łatwa blokada |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | Uchwyt EVA z długim uchwytem z pianki (25 cm) |
| pasek na rękę | regulowany komfortowy pasek |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | drobne 60 mm i duże 90 mm |
B3 Light Guidetti to wszechstronne kijki do chodzenia, które dostosowują się do każdego rodzaju terenu. Na luźnym lub kamienistym podłożu wolframowe kolce zapewniają optymalną przyczepność, na asfalcie zalecane są dostarczone gumowe końcówki, które bardzo łatwo dopasowują się do stożkowych kolców.
Skład kija w 100% aluminiowego zapewnia mu dużą wytrzymałość, a jego długa piankowa rączka jest szczególnie interesująca na stokach do użytku latem i zimą.
Rączka z pianki EVA dobrze wchłania pot, jest wygodna i zapewnia dobry chwyt.
System regulacji/blokowania drążków Easy Lock (clamshell) jest niezawodny (nie trzeba ich dokręcać podczas chodzenia) i szybki. Możesz dostosować napięcie systemu bez użycia narzędzi do swoich upodobań (mała śruba obraca się ręcznie).
Krążki są łatwe do wymiany, dostępne są cienkie krążki na lato i szersze 90mm do przedłużonego chodzenia w puszystym śniegu zimą.
System regulacji Easy Lock:
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Długa piankowa rączka:
Pianka o grubości 25 cm wzdłuż rury zapewnia bezpieczeństwo i dobrą przyczepność podczas poruszania się po zboczach o stromych zboczach. Posiada szeroki regulowany pasek z przewiewnej tkaniny.
