Paty na piesze/składane szlak pościgu węglowe z tyczki czarny diament
KIJKI TREKKINGOWE Z SERII PURSUIT
Z procesem projektowym obejmującym setki kilometrów szlaków, pościg węglowy Z Black Diamond to patyki o ultra światła i ultra-kompaktowej doskonałości dla trekkerów, trenerów i globetrotterów.
Te patyki są zbudowane z węgla i naturalnego uchwytu korka z rozszerzeniem przyczepności mchu opartego na wodorostach.
Ergonomiczne uchwyty korka z innowacyjnym kątem korekcji 5 -stopniowej mogą zmniejszyć zmęczenie i poprawić komfort w terenie.
• 4 sezony z szybkim wdrożeniem
• Głupie patyki z technologią składania Z-FOLE
• Stała optymalna długość, aby zminimalizować wagę
• Lekka, sztywna konstrukcja z włókna węglowego
• Ultrakompaktowy do transportu
• Ergonomiczny przycisk „Push Button Lock” ułatwiający składanie
• Wygodna, odprowadzająca pot rękojeść z naturalnego korka
• Przedłużenie pod chwytem w antypoślizgowej piance na bazie alg Bloom
• Ultra światło wymienne paski Rozwiązanie 2.0 Airmash wykonane z włókien z recyklingu
• 4-sezonowe kolce Flex z możliwością zamontowania krążków trekkingowych lub zimowych (szerokie)
• Wymienne końcówki z węglików spiekanych i gumy
• Podkładki trekkingowe do biegunów Z
• Puchowe krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu śnieżnego
Dostępne rozmiary: 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm
Kolor: oktanowy
Sprzedałem parę

2496 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | 100% węgla |
| Waga | 191 g [110 cm] / 195.5 g [115 cm] / 200 g [120 cm] / 204.5 g [125 cm] / 209 g [130 cm] |
| Ciąć | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm |
| Długość po złożeniu | 37 cm [110 cm] / 38 cm [115 cm] / 40 cm [120 cm] / 42 cm [125 cm] / 44 cm [130 cm] |
| system mocowania | FlickLock+ |
| Uchwyt | naturalny korek, oddychający z dodatkiem pianki Bloom |
| pasek na rękę | Rozwiązanie 2.0 |
| Punkt | Wymienne końcówki Tech (węglika i gumy) |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i krążki proszkowe o szerokości 100 mm na zimę |
| Numer referencyjny producenta | BD110006 |
Korkowa rękojeść tyczek Pursuit Series Black Diamond:
Przedłużenie „Grip Bloom” pod rękojeścią:
BLOOM Grip został zaprojektowany z ekologicznego materiału wykonanego z wodorostów.
Uchwyt oferuje wiele możliwości chwytania, aby ułatwić przejście na stromych zboczach.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty, ergonomiczny przycisk do składania pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

Wskazówka techniczna dotycząca systemu WaveLock:
Użyj końcówek z węglika wolframu lub gumowych końcówek gumowych w zależności od rodzaju terenu.
Końcówki Tech carbide zapewniają bardzo dobrą przyczepność na szlakach lub na lodzie
Gumowe kolce Tech ograniczają hałas, nie oznaczają ani nie uszkadzają szlaków i zapewniają doskonałą przyczepność

Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
• Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.
• W wyścigach, w których priorytetem jest napęd pod górę: wybierz kijki o rozmiarze nieco mniejszym niż ten, który Ci odpowiada.
• Możesz również użyć następującego wzoru: wysokość patyków u003d wzrost osoby x 0,67
Sugerowana długość: