Wandelstokken/opvouwbaar Trail Pursuit Carbon Z Poles Black Diamond
TREKKINGSTOELEN UIT DE PURSUIT-SERIE
Met een ontwerpproces met honderden kilometers paden, zijn de Pursuit Carbon Z Black Diamond stokken van ultralichte en ultracompacte uitmuntendheid voor trekkers, trainers en globetrotters.
Deze sticks zijn gebouwd van koolstof en met een natuurlijke kurkhendel met een mos gripverlenging op basis van zeewier.
Ergonomische kurk handgrepen met een innovatieve 5 -graadhoek kan vermoeidheid verminderen en het comfort in het veld verbeteren.
• 4 seizoenen met snelle implementatie
• Domme stokken met z-fole vouwtechnologie
• Vaste optimale lengte om het gewicht te minimaliseren
• Lichtgewicht, stijve carbonconstructie
• Ultracompact voor transport
• Ergonomische "Push Button Lock"-knop voor gemakkelijk vouwen
• Comfortabel, zweetafvoerend handvat van natuurlijk kurk
• Uitbreiding onder de handgreep in antislip Bloom-schuim op algenbasis
• Ultra Light vervangbare riemen oplossing 2.0 Airmash gemaakt van gerecyclede vezels
• Flex-spikes voor 4 seizoenen met mogelijkheid om trekking- of winterpucks te monteren (breed)
• Verwisselbare Tech hardmetalen en rubberen punten
• Trekking Z-pole sluitringen
• Poedersneeuw pucks 100 mm voor winterse poedersneeuw
Beschikbare maten: 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm
Kleur: Octaan
Verkocht het paar

2496 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | 100% koolstof |
| Gewicht | 191 g [110 cm] / 195.5 g [115 cm] / 200 g [120 cm] / 204.5 g [125 cm] / 209 g [130 cm] |
| Snee | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm |
| Opgevouwen lengte | 37 cm [110 cm] / 38 cm [115 cm] / 40 cm [120 cm] / 42 cm [125 cm] / 44 cm [130 cm] |
| klemsysteem: | FlickLock+ |
| Omgaan met | natuurkurk, ademend met Bloom-schuimextensie |
| polsbandje | Oplossing 2.0 |
| Punt | Verwisselbare Tech tips (carbide en rubber) |
| Wasmachine | 38 mm dunne Trekking-pucks en 100 mm brede Powder-pucks voor de winter |
| Referentie fabrikant: | BD110006 |
Het kurken handvat van de Pursuit Series Black Diamond hengels:
Het verlengstuk "Grip Bloom" onder het handvat:
De BLOOM Grip is ontworpen met een milieuvriendelijk materiaal gemaakt van zeewier.
De handgreep biedt meerdere grijpmogelijkheden om doorgangen op steile hellingen te vergemakkelijken.
Het Z-Pole Rapid Deployment-systeem:
De technologie voor het inzetten van kegels is geïnspireerd op de knowhow van Black Diamond op het gebied van lawinesondes en is een essentieel onderdeel van de robuustheid, stabiliteit en snelheid van inzet van Z-Pole-stokken.
Pak gewoon het handvat en het bovenste uiteinde van de paal vast en trek ze vervolgens elk in een tegenovergestelde richting. De stick klikt op zijn plaats en vergrendelt.
Elke Rapid Deployment Cone wordt gebruikt om één streng van de stick te geleiden en te positioneren en vervolgens om de kruising vast te zetten wanneer de stick is vergrendeld.
Zachte beschermende eindkappen bedekken de centrale Kevlar-kabel van de paal in opgevouwen toestand.
Het Z-Pole Rapid Deployment System heeft drie unieke elementen:
• Een onzichtbaar intern snoer/kabel
• Een eenvoudige ergonomische drukknop om de streng te vouwen
• Snelle kegelimplementatie in één stap

Technische tip met WaveLock-systeem:
Gebruik de tips van wolfraamcarbide of de rubberen rubberen tips, afhankelijk van de aard van het terrein.
- De Tech hardmetalen punten bieden een zeer goede grip op trails of op ijs
Technische rubberen spikes beperken het geluid, markeren of beschadigen paden niet en bieden geweldige grip

Hulp bij het kiezen van de maat van de Z-Pole sticks:
• Voor wandelen, wandelen en dragen, waarbij de criteria van stabiliteit en ondersteuning een prioriteit zijn: kies een stokmaat die iets groter is dan degene die bij je past.
• Voor racen, waarbij het criterium bergopwaartse voortstuwing een prioriteit is: kies een stokmaat die iets kleiner is dan degene die bij je past.
• Je kunt ook de volgende formule gebruiken: hoogte van stokken u003d lengte van persoon x 0,67
Voorgestelde lengte: