Turistické tyčinky/skládací stezka pronásledování uhlíku z pólů černý diamant
TREKKOVÉ HOLKY SÉRIE PURSUIT
S procesem designu zahrnujícího stovky kilometrů stezek je pronásledovací uhlíková z Black Diamond tyčinky ultralehké a ultrakompaktní dokonalosti pro trekkers, trenéry a globetrottery.
Tyto tyčinky jsou postaveny z uhlíku a s přírodním korkovým rukojetí s prodloužením mořské přilnavosti založené na mořských řasách.
Ergonomické kliky Cork s inovativním úhlem korekce 5 -stupňů mohou snížit únavu a zlepšit pohodlí v poli.
• 4 roční období s rychlým nasazením
• Hloupé držáky s technologií skládání Z-Fole
• Pevná optimální délka pro minimalizaci hmotnosti
• Lehká, tuhá karbonová konstrukce
• Ultra kompaktní pro přepravu
• Ergonomické tlačítko "Push Button Lock" pro snadné skládání
• Pohodlná rukojeť z přírodního korku odvádějící pot
• Prodloužení pod rukojetí z protiskluzové pěny Bloom na bázi řas
• Ultra světlo vyměnitelné popruhy Roztok 2.0 Airmash vyrobený z recyklovaných vláken
• 4-sezónní hroty Flex s možností montáže trekingových nebo zimních puků (široké)
• Vyměnitelné Tech karbidové a pryžové hroty
• Trekingové Z-Pole podložky
• Prachové puky 100 mm pro zimní prachový sníh
Dostupné velikosti: 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm
Barva: Oktanová
Pár prodal

2496 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Materiál | 100% uhlík |
| Hmotnost | 191 g [110 cm] / 195.5 g [115 cm] / 200 g [120 cm] / 204.5 g [125 cm] / 209 g [130 cm] |
| Střih | 110 cm / 115 cm / 120 cm / 125 cm / 130 cm |
| Složená délka | 37 cm [110 cm] / 38 cm [115 cm] / 40 cm [120 cm] / 42 cm [125 cm] / 44 cm [130 cm] |
| upínací systém | FlickLock+ |
| Rukojeť | přírodní korek, prodyšný s Bloom pěnovým nástavcem |
| řemínek na ruku | Řešení 2.0 |
| Směřovat | Vyměnitelné technické hroty (karbid a pryž) |
| Podložka | 38 mm tenké trekové puky a 100 mm široké puky Powder na zimu |
| Reference výrobce | BD110006 |
Korková rukojeť holí Pursuit Series Black Diamond:
Prodloužení "Grip Bloom" pod rukojetí:
BLOOM Grip je navržen z ekologického materiálu vyrobeného z mořských řas.
Grip nabízí více možností uchopení pro usnadnění průjezdu na strmých svazích.
Systém rychlého nasazení Z-Pole:
Technologie nasazení kužele je inspirována know-how společnosti Black Diamond v lavinových sondách, je nezbytnou součástí robustnosti, stability a rychlosti nasazení tyčí Z-Pole.
Uchopte rukojeť a horní konec tyče a poté je zatáhněte v opačném směru. Hůl zapadne na místo a zajistí se.
Každý kužel rychlého nasazení se používá k vedení a umístění jednoho pramene násady a poté k zajištění spojení, když je násada uzamčena.
Měkké ochranné koncovky kryjí ve složeném stavu centrální kevlarový kabel hole.
Z-Pole Rapid Deployment System má tři jedinečné prvky:
• Neviditelná vnitřní šňůra/kabel
• Jednoduché ergonomické tlačítko pro složení pramene
• Rychlé nasazení kužele v jednom kroku

Technický hrot se systémem WaveLock:
Použijte hroty z karbidu wolframu nebo gumové hroty v závislosti na povaze terénu.
- Tech karbidové hroty nabízejí velmi dobrou přilnavost na stezkách nebo na ledu
- Tech gumové hroty omezují hluk, neznačí ani nepoškozují stezky a poskytují skvělou přilnavost

Pomoc s výběrem velikosti Z-Pole hole:
• Pro chůzi, turistiku a nošení, kde jsou prioritou kritéria stability a podpory: zvolte velikost hole o něco větší, než jaká vám vyhovuje.
• Pro závodění, kde je prioritou kritérium pohonu do kopce: zvolte velikost hole o něco menší, než je ta, která vám vyhovuje.
• Můžete také použít následující vzorec: výška hole u003d výška osoby x 0,67
Navrhovaná délka: